مدیرکل صمت گیلان: 

نمایندگی اتاق اصناف واحد دیلمان آغاز بکار کرد/دسترسی به خدمات صنفی برای مناطق ییلاقی آسان شد

مدیرکل صمت گیلان:

نمایندگی اتاق اصناف واحد دیلمان آغاز بکار کرد/دسترسی به خدمات صنفی برای مناطق ییلاقی آسان شد

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ نمایندگی اتاق اصناف در شهر دیلمان را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری ظهر امروز پنج شنبه به اتفاق فرماندار شهرستان سیاهکل و و نماینده مجلس در شهرستان دیلمان حضور یافت و نمایندگی اتاق اصناف در شهر دیلمان را افتتاح کرد و گفت: ‌راه اندازی این نمایندگی می‌تواند جهت ساماندهی صنوف در روستاهای دور افتاده شهرستان سیاهکل و دیلمان بسیار کمک نماید.

وی افزود: در بخش دیلمان ۷۱۹ واحد صنفی دارای پروانه کسب فعالیت دارند و همچنین ۱۴۸ واحد فاقد پروانه‌ نیز مشغول به کار می باشند که با راه‌اندازی نمایندگی اتاق اصناف ساماندهی این واحد ها تسریع می گردد.

دکتر پورحیدری با بیان اینکه دسترسی به خدمات صنفی برای مناطق ییلاقی آسان شد، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۰۵ روستا در محدوده دیلمان وجود دارند که به دلیل فاصله زیاد تا مرکز سیاهکل؛ نمی توانستند به سهولت اقدام به اخذ پروانه کسب صنفی و تولیدی برای کسب و کار نمایند و خدمات مناسب صنفی دریافت کنند که افتتاح نمایندگی اتاق اصناف می‌تواند دسترسی افراد جهت انجام امور صنفی را سهل نماید.

وی بهبود و سرعت نظارت و ساماندهی امور صنفی را نیز از مزایای دیگر این اقدام دانست و گفت: خواسته بسیار از مدیران و مردم منطقه ایجاد اتاق اصناف بود که شکر خدا امروز محقق شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=32394

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: