نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» در رشت اجرا می‌شود

نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» کاری از گروه تئاتر اتفاق رشت، به‌مناسبت هفته کتاب در این شهر اجرا می‌شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، این نمایش به نویسندگی و کارگردانی ابوذر آستانی، از شنبه، ۲۵ آبان تا روز جمعه اول آذرماه از ساعت ۱۸ در محل برگزاری تئاتر خیابانی دائم پیاده‌راه فرهنگی شهرداری رشت اجرا می‌شود.

مهرداد پیرنیا، علی حیدریان، صدرا اصغری، تارخ میرمیناچی و ابوذر آستانی در نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» ایفای نقش می‌کنند و میثم موسوی (طراح لباس و آکساسوار)، ترمه حیدری (منشی صحنه) و محمدامین یوسفی‌مقدم در این کار همکاری دارند.

 این نمایش داستان پسری به نام صدرا را روایت می‌کند که برای تأمین هزینه‌های جراحی پدرش در بیمارستان، مجبور می‌شود یک کتاب قدیمی و دست‌نوشته که میراث خانوادگی آنهاست را به یک دستفروش کتاب‌های دسته دوم بفروشد و در این ماجرا با مسائل و چالش‌هایی مواجه می‌شود که به معضل کم‌سوادی و عدم مطالعه و پژوهش توسط دانشجویان و دانش‌آموزان و تبعات آن بعد از فارغ‌التحصیلی و ورود به بازار کار مربوط می‌شود.

نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت اجرا می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4994

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: