نظارت ها بر بازار ماه رمضان شدت می یابد

 فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر تشدید نظارت ها بر بازار در ماه مبارک رمضان گفت: نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان با حساسیت و گسترده انجام شود.

 به گزارش باز باران خبر، میرشمس مومنی زاده ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار در فرمانداری شهرستان رشت با تاکید بر اینکه بهداشت مواد غذایی نیز باید در ماه مبارک رمضان تشدید شود، افزود : واحدهای صنفی که برخی مواد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان مانند رشته خشکار،  زولبیا و بامیه و …توزیع می کنند، باید به دقت از تحت نظارت بیشتری قرار گیرند.

وی با بیان اینکه برخی افراد نیز بدون پروانه نسبت به توزیع مواد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان اقدام می کنند،  خاطر نشان کرد: این نوع عرضه کنندگان باید از سوی شهرداری و مرکز بهداشت مورد نظارت جدی قرار گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به فاصله گذاری اجتماعی در بازار توسط اصناف بیان داشت: غربالگری شاغلان از طرح های در دست اجراست که بازاریان و اصناف در این باره همکاری لازم را داشته باشند.

مومنی زاده در ادامه نان را از کالاهای راهبردی در بین ارزاق عمومی دانست و اظهار داشت: انتظارست در ماه مبارک رمضان نان با کیفیت خوب و نرخ قانونی عرضه شود.

وی با بیان اینکه در توزیع آرد باید تدبیر شود، خاطر نشان کرد: آرد با کیفیت و مرغوب برای بین همه واحدهای نانوایی استان به تناسب توزیع شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=31865

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: