نظارت بر بازار گیلان از اول اسفند و توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع میوه شب عید از بیست و پنجم اسفندماه خبر داد.

 به گزارش باز باران خبر، فرهاد دلق پوش عصر دوشنبه در جلسه بررسی تامین میوه شب عید برای گیلانی ها در رشت با بیان اینکه جنبه اعتقادی ما ایجاب می کند بهترین و با کیفیت ترین محصول را تهیه و به شکل مناسب به مردم عرضه نمائیم، گفت: در این راستا تضامین لازم از مباشران برای تهیه میوه با کیفیت اخذ می شود و  چنانچه میوه معیوب و یا با مشخصات کیفی لازم در شیوه نامه را نداشته باشد، برگشت داده خواهد شد.
 وی با بیان اینکه مردم و مهمانان نوروزی از ما توقع خدمات شایسته در شب عید را دارند، از فعال شدن ۳۶ اکیپ گشت مشترک بازرسی از اول اسفندماه خبر داد و افزود: همه دستگاه های خدمت رسان و نظارتی مرتبط باید پای کار باشند و در این راستا ابلاغ شده که ۳۶ اکیپ گشت مشترک بازرسی و نظارت برای کنترل شایسته بازار با همکاری و همدلی در ایام نوروزی  از ابتدای اسفند ماه فعال شوند.
دبیر کارگروه تنظیم بازار استان گیلان تصریح کرد: با عنایت به اهمیت و اولویت حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بازرسی ها بدون مماشات انجام می پذیرد و کوچکترین  کوتاهی پذیرفته نیست و تا فرصت هست باید به بهترین نحو برنامه ریزی و اقدام شود.
دلق پوش با اشاره به ظرفیت های توریستی و گردشگرپذیری بالای استان گیلان عنوان کرد: مباشران باید پس از خرید میوه شب عید، این محصولات را قبل از عرضه به مردم  برای نگهداری در انبار و سردخانه درجه بندی و دسته بندی کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت  گیلان اظهار داشت: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار گیلان؛  برای  ایام نوروز گیلانی ها، ۷۰۰ تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب در استان از  بیست و پنجم اسفندماه تا اول نوروز۹۹ از طریق شرکت تعاونی روستایی استان با همکاری شهرداری ها در تمامی شهرستان های استان با تعرفه دولتی عرضه خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7722

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: