نصب ۴۰ لانه برای پرندگان در رشت

باز باران خبر/ در مراسمی، برای حمایت از پرندگان  در فصل سرد زمستان ۴۰ لانه برای گونه‌های مختلف پرندگان، با همکاری دانش آموزان رشتی در پارک ملت این شهر گذاشته شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان؛ مراسم لانه گذاری پرندگان در پارک ملت رشت، با همکاری دانش آموزان یک مجتمع آموزشی و اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان برگزار شد.
در این مراسم، ۴۰ لانه برای گونه‌های مختلف پرنده از قبیل گنجشک، دم جنبانک، سار، جغد، چرخ ریسک، زاغ و کلاغ که قبلا ساخته شده بود، با همکاری این موسسه آموزشی در پارک ملت رشت گذاشته شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان در این مراسم با تاکید بر تشویق شهروندان به سالم نگه داشتن محیط زیست، گفت: اجرای این نوع برنامه‌ها باید به گونه‌ای باشد که همه شهروندان بتوانند در آن مشارکت داشته باشند.
رضا زمانی افزود: پرندگان در طراوت و شادابی محیط زیست نقش بسزایی دارند و حمایت دوستداران محیط زیست از آن‌ها باعث افزایش انگیزه در بین دیگر شهروندان خواهد شد.
محمد نصرتی، موسس این مدرسه غیرانتفاعی هدف هم گفت: برای ساخت هر لانه به صورت میانگین ، ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان هزینه شده است.

گفتنی است؛ در این مراسم مدیران و کارشناسان حفاظت محیط زیست گیلان و آموزش و پرورش مناطق و جمعی از شهروندان علاقمند حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22585

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: