نصب و واگذاری بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ فقره انشعاب آب در شهرستان رشت

 

باز باران خبر/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ از واگذاری ۵ هزار و ۶۵۷ فقره انشعاب آب شرب طی شش ماهه دوم سال گذشته در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا ؛ علیرضا غیاثی اظهار داشت: در راستای بهره مندی ساکنین محترم شهرستان رشت در حوزه شهری و روستایی از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی، طی نیمه دوم سال گذشته تعداد ۵ هزار و ۶۵۷ فقره انشعاب آب شرب با هزینه‌ای بالغ بر ۵۳ میلیارد ریال در مناطق مختلف شهری و روستایی رشت نصب و واگذار شد.

 

وی؛ تعداد انشعاب نصب شده در بازه زمانی مشابه سال ۱۴۰۱ را ۲ هزار و ۶۰۶ فقره عنوان کرد، که این نشان از رشد نصب و واگذاری انشعاب در نیمه دوم سال ۱۴۰۲، به تعداد ۳ هزار و ۵۱ فقره به نسبت نیمه دوم ۱۴۰۱ دارد.

 

غیاثی تعداد مشترکین تحت پوشش خدمات آبرسانی شرکت آب و فاضلاب گیلان در شهرستان رشت تا پایان سال ۱۴۰۲ را ۲۳۱ هزار و ۲۵۹ مشترک اعلام کرد، که از این رقم ۱۸۱ هزار و ۶۶۹ اشتراک مربوط به شهر‌ها و ۴۹ هزار و ۵۹۰ اشتراک مربوط به روستا‌های رشت می‌باشد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان افزود: شایان ذکر است؛ در حال حاضر روزانه به طور متوسط ۶۵ انشعاب در سطح شهرستان رشت نصب می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35749

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: