لوگوی روزنامه خیر الکلام در پیاده راه فرهنگی رشت نصب می شود

باز باران خبر: رئیس شورای شهر رشت، با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت؛ این جلسه بنا به درخواست اعضای خانه مطبوعات به منظور همراهی در نصب لوگوی روزنامه خیرالکلام بعنوان اولین روزنامه محلی گیلان در پیاده راه فرهنگی رشت با حضور رییس شورای شهررشت در سالن شورا برگزار شد.
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در این دیدار خواستار تداوم برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری شد.
کریم خورسندی با بیان اینکه تعمیر و تجهیز خانه مطبوعات یکی از دغدغه های خانه مطبوعات است، بیان داشت: شوراهای گذشته کمک هایی به خانه مطبوعات داشتند و از شورای پنجم هم انتظار می رود به خانه مطبوعات کمک نمایند.
وی افزود: نصب لوگوی جریده خیرالکلام “نخستین روزنامه منتشره گیلان” خواسته خانه مطبوعات است و اگر جانمایی توسط شهرداری صورت گیرد، هزینه ساخت و نصب را قرار است، سازمان برنامه و بودجه تامین نماید.
رئیس شورای شهر با استقبال از این پیشنهاد، وعده داد به خانه مطبوعات در نصب این لوگو کمک نماید.
سید امیرحسین علوی، اظهار داشت: از شورای چهارم تاکنون ارتباط موثری با خانه مطبوعات و شورای شهر وجود داشته است.
وی انجام رسالت واقعی خانه مطبوعات را ستود و ابراز کرد: آسیب هایی در فضای رسانه ای استان مشاهده می شود که رسالت مطبوعات خدشه دار شده و وظیفه خانه مطبوعات است تا این آسیب را مدیریت نموده و نظارت بهتری حتی بر مجموعه مدیریتی استان داشته باشد.
علوی همچنین تصریح کرد: مدیریت شهری به دلیل جذابیت مالی برای رسانه ها، موجب شده شلوغترین دستگاه برای رسانه ها مدیریت شهری باشد و انتظار می رود به کمک خانه مطبوعات این فضا مدیریت شود.
رئیس شورا اذعان داشت: برخی از مطالبات خانه مطبوعات می باید در سطح ملی پیگیری شود. نظیر بیمه خبرنگاران که نیازمند نگاه تخصصی در ساماندهی بودجه های حوزه رسانه در سطح ملی است.
علوی تاکید کرد: تلاش شورا این بوده که تاثیر مثبتی در جامعه داشته باشد و هدف ما برداشتن گام های بزرگتر برای مقابله با فساد است. و الکترونیکی کردن مطالبات شهروندان از مدیریت شهری، نخستین گام است.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1153

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: