نخستین جشنواره جوان لاهیجی برگزار می شود

باز باران خبر- فرداد همت زاده: سرپرست شهرداری لاهیجان از برگزاری نخستین جشنواره جوان خلاق لاهیجی با عنوان شهید کریمی خبرداد.
یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: این جشنواره با پیشنهاد حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه فرهیخته لاهیجان و با همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان به منظور شناسایی جوانان نخبه و خلاق ۱۸ تا ۳۵ سال لاهیجانی برگزار خواهد شد.
دبیر اجرایی نخستین جشنواره جوان خلاق لاهیجی اضافه کرد: معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتر شهرستان لاهیجان با هدف زمینه سازی ارزش های متعالی ، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی، روحیه خودباوری، ایجاد زمینه های مشارکت در عرصه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی، حمایت از فعالیت های هویت آفرین، ابداع و ابتکار، الگو سازی مناسب، شناسایی و ارزش نهادن به اندیشه های سازنده جوانان ایران اسلامی از اهداف نخستین جشنواره جوان خلاق لاهیجی با عنوان شهید ابوالحسن کریمی اولین فرماندار و دادستان ولایت مدار و انقلابی لاهیجان می باشد.
قیامتیون اظهار کرد: انتخاب جوان خلاق در زمینه های قرآنی،طلاب و روحانیون، فرهنگی، ورزشی، کشاورزی، کارآفرین، اجتماعی، دانشگاهی، رسانه ای، ابتکار و اختراع، دهیاری و شوراها، مدیریت، بهداشت و درمان، فنی و حرفه ای و … از محورهای این جشنواره است.
سرپرست شهرداری لاهیجان با بیان اینکه بخش ویژه این جشنواره هم بین دانش آموزان ۱۴ تا ۱۸ ساله و توانخواهان برگزار می شود، گفت: جوانان خلاق لاهیجی تا چهارم دی ماه سال جاری فرصت دارند تا در سامانه این جشنواره به نشانی http://ycl.liau.ac.ir ثبت نام نمایند.
وی افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان این جشنواره را فرصتی برای شناسایی جوانان خلاق لاهیجی و بهرمندی از ایده ها و توانمندی های نسل جوان برای توسعه و آبادانی شهرستان لاهیجان می دانند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13581

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: