نخستین جشنواره جوان خلاق در لاهیجان برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره جوان خلاق در این شهرستان گفت: این جشنواره گامی مؤثر در راستای شناسایی افراد مستعد و فراهم آوردن زمینه رشد، هدایت و پرورش آنان خواهد بود.

به گزارش باز باران خبر؛ نگار نادری افزود : این جشنواره با عنوان شهید کریمی و به منظور شناسایی و معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتر شهرستان لاهیجان برگزار می شود.

وی افزود: زمینه سازی ارزش های متعالی، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی، روحیه خودباوری بخشی از اهداف این جشنواره است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ادامه داد: ایجاد زمینه های مشارکت در عرصه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی در این جشنواره مورد توجه قرار خواهد گرفت.

نادری خاطر نشان کرد: حمایت از فعالیت های هویت آفرین، ابداع و ابتکار، الگوسازی مناسب، شناسایی و ارزش نهادن به اندیشه های سازنده جوانان ایران اسلامی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با اشاره به محورهای مختلف جشنواره گفت : جوان خلاق لاهیجی در زمینه های قرآنی، طلاب و روحانیون، فرهنگی، ورزشی، کشاورزی، کارآفرینی، اجتماعی، دانشگاهی، رسانه ای، ابتکار و اختراع، دهیاری و شوراها، مدیریت، بهداشت و درمان، فنی و مهارتی و مانند آن به عنوان الگو و چهره های شاخص در کنار ما انتخاب خواهند شد.

دبیر هنری این جشنواره گفت: شرایط سنی شرکت در این جشنواره از ۱۸ الی ۳۵ سال و شرایط سنی شرکت در بخش ویژه این جشنواره شامل دانش آموزی و توان خواهان از ۱۴ الی ۱۸ سال می باشد.

نادری گستره جغرافیایی این جشنواره را شامل شهرستان های لاهیجان و سیاهکل دانست و گفت: جوانان لاهیجی ساکن در سایر شهرهای ایران و نیز لاهیجی های مقیم خارج از کشور نیز می توانند مدارک خود را برای حضور در این رویداد مهم ارسال نمایند.

وی خاطر نشان کرد: از علاقمندان دعوت می شود تا جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این جشنواره از ۲۲ شهریور تا ۴ دی ماه سال جاری به وب سایت این جشنواره به آدرس www.ycl.liau.ac.ir مراجعه نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13157

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: