نامه سرگشاده غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به سیدی که گفته میشود صرفا ویژه محرومان است!

باز باران خبر/نامه سرگشاده غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به

دکتر آیت الله رییسی.

جناب آقای دکتر آیت الله رییسی

پس از عرض ادب و سلام
در خبرها خواندم فرمودید برای حل یک مشکل مردم حاضر هستید حتی سی بار هم شده به آن استان مشکل دار سفر کنید بعد از شنیدن چنین سخنرانی شورانگیزی چند نکته به ذهنم رسید که اطرافیانتان اگر صلاح دانستند به سمع و نظرتان میرسانند اگر نه! همانند سایر اخبار و اطلاعات و گزارشات وضعیت بغرنج مردم! آن را سانسور کرده و برای آنکه خدای ناخواسته خاطر ملوکانه اتان مکدر نشود آن خبر یا مکتوبه را سر به نیست و نابودش می کنند!

در هر صورت ولش کنید گفتن اضافه اش فایده ای ندارد بگذریم! فقط اگر برایتان مقدور است لطفا بفرمایید؛
۱ عدد سی را از کجا بدست آورده اید؟ چرا فکر کردید حتما سی امین سفر قطعا دیگر حل میشود؟ آیا عدد سی جز اسرار است و تا آن استاد تا کاردانی حسابداری خوانده همه چیز دان برایش داستانی از کرمچاله نساخته خودتان بیان کنید و صاحب علم مارچاله شوید
۲ و قطعا نیک می دانید اگر کاری قرار است بعد از سی مرحله سفر یک رییس جمهور بعنوان بالاترین مقام اجرایی کشور و تحمیل هزینه های خدم و حشم و درباریان و محافظین و غیره و ذالک حل شود همانکه بهتر هرگز حل نشود و تا ابد باقی بماند!
۳ آیا میشود اینگونه استنباط نمود که: استانهایی که فقط یکبار و تفریحی و گذری رفتید همچون استان گیلان، معتقد هستید که مشکلی ندارند؟ آیا مسئولین استانی اش، آن استان را برای حفظ میزشان برای شما گل و بلبل ترسیم کرده اند؟ خلاصه خودتان فرمودید (قریب به مضمون) میزان سفر به هر استان بیانگر حجم مشکلات آن استان است! پس استانهایی که در طول سه سال فقط یکبار رفتید آن هم بنحویکه ذکر شد از نظر شما فاقد مشکل هستند؟
۴ دورتان بگردم هشت بار به خوزستان سفر کردید و صرفا فرمودید برای حل مشکل فاضلاب اهوازی ها میروید ولی ای کاش نمی رفتید چون تمام شهر بهم ریخت و آن میزان زهکش فاصلاب که از قدیم بود از کار افتاد و آه و ناله و نفرین مردم ماند برای دولت روحانی!! ببخشید چون قرار است همه مشکلات را تا ابد گردن دولت روحانی بیندازیم از آن لحاظ گفتم! سوء تفاهم نشود! بخدا تعداد سفر بالاترین مقام کشور برای حل یک مشکل هر چقدر هم که آن مشکل بزرگ باشد دقیقا نشانه ضعف مدیریتی است و هیچ نکته و بار مثبتی ذکر تعداد سفر ندارد.
۵ خدا رو شکر همانند عصر دقیانوس و قبایل بومی قعر آفریقا در زیر پایتان ده تا پانزده مدیر در هر سفر قربانی میشود و درد و بلای بانوی اول را به فرق سرشان میزنند و مسبب همه مشکلات معرفی می شوند و‌شما هم همچون فاتحان و قدرتمندان پا به عرصه دروازه آن شهر میگذارید و منصور خلفتان غرش کنان در جلسه شورای اداری استان این گناهکاران بلخی زندان نرفته را در آن جلسه (شورای اداری) سکه یک پول می کند و بعد از ترور شخصیت و له کردنشان آنها را همچون تفاله چای دبش به کنجی انداخته و پی کار خود میروید ولی خود بهتر میدانید که این روشها قدری کهنه شده و مردم آن را نوعی خرید زمان مدیریتی تلفی می کنند و جهت اطلاع باید عرض کنم این مدیران نالوتی در خلوت شبانه اشان دعا می کنند هرگز پایتان به آن استان نرسد چون طبیعتا نان زن و بچه اشان قطع میشود مجددا خدا نگذرد از حاج حسن روحانی! و ان شاالله این مدیران معزول دعایتان می کنند چون نفرین کار پسندیده ای نیست! البته بستگی دارد که نوع اخلاق مدیریتی که از دولت شما آموخته اند از کدام قسم است که متاسفانه شواهد امر از بد اخلاقی غیر اسلامی و غیر دینی حکایت دارد!
۶ سوالی که ذهن حقیر و خیلی از نازک بیننان را به خود مشغول کرده این است که چرا فکر می کنید خودتان یک تنه میتوانید همه مشکلات را حل کنید و چرا اینگونه ترتیب داده اید که همه جمشید خمشید شده اند؟ اگر شما اینقدر توانمند هستید (بر منکرش درود!) چرا این همه وزارت خانه و وزیر و معاون وزیر و استاندار و مدیر کل و هر سفر چند چارتر هواپیما و کلی خرج و غیره شود؟ شما با عصای جادویی تان همه مشکلات را حل کنید و ما هم چهره …… وزرای شما را نبینیم و کمتر شبها خواب وحشتناک ببینیم!
۷ آقای رییسی جان چون از بدو تولد رییسی بدنیا امده اید و فامیلی اتان رییسی بود امر آن چنان بر شما مشتبه شد که تصور می کنید میشود همه امورات را با اذن رییسی و دستور ریاستی حل نمود الهی درد و بلایتان برود برای اخباریون اولین معاونتان! بخدا قسم اینکونه نیست کشور نظام برنامه ریزی نیاز دارد و مطابق برقراری مکانیزم مدیریتی باید اداره شود و دوران قلدرم بازی داروغه ناتینگهام تمام شده!
۸ شما اگر حلال مشکلات باشید که اینکونه نیست عمر ریاست جمهوری تان با تمام مداخلات منتظمین! در بهترین حالت حداکثر هشت سال است ترو خدا کاری کنید بعد از هشت سال ریاست جمهوریتان کشور زمین نخورد ! و همانطور گاز ور مه ادامه پیدا کند! ولله این مردم مظلوم گناه دارند!

 ۹ دکتر جان خسته سفر پر بار کراچی نباشید و باور بفرمایید الان دنیا بسمتی پیش میرود که اداره کلیه امورات از پزشکی تا کشاورزی و غیره با هوش مصنوعی انجام میشود و انسان کمتر مداخله فیزیکی دارد و صنعت الکترونیک و دیجیتال که با همت دولتتان کلیه شبکه های ارتباطی آن قطع و یا لاک پشتی شده اداره میشود اما نمی دانم چرا اصرار دارید به روش سنتی ان رضاخان ملعون السلطنه که به خطا و اشتباه خیلی ها دعایش می کنند کشور را با دید مستقیم چشمان زیبایتان اداره کنید و‌کف آن چکمه چرمی اتان بر خاک ایران زمین کوفته شود حتی دوربین مادون قرمز و خطوط تصویری آنلاین پلتفرمهای مجازی را هم قبول ندارید و آنها را وسیله جادویی می دانید!
۱۰ آنچه که من متوجه نمیشوم این تکرار تلخ تاریخ است همان رویه محمود خان احمدی نژاد و هزار البته دکتر واقعی این کشور است که پول نفت را در ورزشگاه با سوت و کف و هورا پخش میکرد و خدا رو شکر شما هم که ادعای فروش نفت و دریافت نقدی وجوهش را دارید و اگر سر حرف وزیر در اوجتان بنشینیم میگوید پیش پیش میگیریم!! چطور بدون مصوبه مجلس و بر خلاف صراحت قانون اساسی در جا شخصا تصمیم میگیرید و دستور پرداخت هم می دهید و آن فلک زده های مادر در قید حیات سازمان برنامه و بانک مرکزی و خزانه می مانند و ان دیوان محاسبات و سازمان بازرسی که بدون ردیف مصوب مجلس و خارج از بودجه مصوب کشور و بر اساس تصمیم در بیش از سی هزار پایی و دستور صادره در میان ابرها باید اجرایشان کنند.
۱۱ آقای آیت الله رئیسی حقیقت تلخی گفته میشود که چهره مسئولین خیلی خوشایند مردم نیست و اگر مشکلاتشان حل شود آنقدر از درک و شعور اجتماعی بالایی برخوردارند که نیازی نیست آنها را دنبال ماشینتان بدوانید و به تقلید از شاه معدوم از سانروف ماشینتان دستی تکان دهید و خدای ناخواسته تحقیرشان کنید که قطعا چنین نیتی ندارید و یا پهلوان نامی کشتی را ساعتها در صف انتظار در فرودگاه نگه دارید و بعد کمری که هرگز خم نشد را تا انتها بخمانید و صدها عکس در فضای مجازی پخش کنید یا کنند که این هم از پهلوانتان که در غیبت تیلور آمریکایی لعنت الله علیه اینچنین شکستیمش!! خدا خوشش نمیاید! این رسم جوانمردی نیست خدا بگویم این روحانی را چکار کند؟
۱۲ اگر تمایل داشتید و حواریون اطراف شما اجازه دادند ما تعدادی از منتقدین دلسوز این آب و خاک و کشور حاضریم برنامه دقیقی برای انجام امورات فوق مبتنی بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و علم پیشرفته مدیریت با استفاده از تجارب کلیه روسای جمهور قبلی که هر کدامشان نقاط مثبت و منفی فراوانی داشتند و‌البته خطای همگی شان در مجموع کمتر از نکات منفی دولت شماست ارائه دهیم که هم جایگاه و شانیت جنابعالی حفظ شود و هم شان و شکوه مردم مظلوم رها شده بدون پشتوانه و نتیجه همه اینها برای حفظ این نظام مقدس الهی شهدایی هزینه شود با شما حرف زیاد دارم ولی بماند برای بعد!

در پایان ضمن پوزش از تصدیع اوقات اگر جسارتی کردم عذر خواهم و شاید باورش برای شما سخت باشد همیشه دعایتان میکنم در کارهایتان موفق شوید چون اگر شما موفق شوید میوه اش نصیب مردم ایران میشود ولی افسوس و هزار افسوس/ یا حق

دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
جانباز بالای هفتاد درصد از کارفتادگی و رزمنده بسیجی هشت سال دفاع مقدس
سی ام اردیبهشت ۱۴۰۳ – دهم ذوالقعده ۱۴۴۵

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35631

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: