میزبانی داماش گیلان از نود ارومیه در رشت

 تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور میزبان نود ارومیه است.

باز باران خبر و به نقل از ایرنا: مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان اظهار داشت: این دو تیم ، شنبه ۱۳ مهر ماه در هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم خواهند رفت.

میثم محبوب افزود: تیم داماش گیلان در این دیدار میزبان تیم نود ارومیه است و امیدواریم که در نهایت داماشی ها بتوانند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند، برابر این حریف قدرتمند خود به برتری برسند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم داماش گیلان در بازی قبلی خود برابر حریفش مغلوب و اولین شکستش را در این لیگ تجربه کرد، باید در این دیدار خانگی از فرصت میزبانی بهره برده و برابر حریف قدرتمندش به برتری دست یابد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان به بازی این تیم در جام حذفی نیز اشاره و اضافه کرد: تیم داماش در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر سایپا بازی قابل قبولی ارائه داد و در لحظات پایانی مغلوب حریفش شد وگرنه این تیم می توانست دوباره در جام حذفی شگفتی خلق کند.

محبوب خاطرنشان کرد: به هر حال هم اینک مسئولان ، کادرفنی و بازیکنان داماش گیلان مترصد حضور قدرتمند در ادامه رقابت های لیگ دسته اول هستند و امیدواریم که این تیم بتواند برابر تیم خوب نود ارومیه به برتری دست یافته تا علاوه بر کسب یک پیروزی خانگی، شکست هفته گذشته را فراموش کند.

تا پایان هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور که با حضور ۱۸ تیم در حال برگزاری است ، تیم نود ارومیه با کسب ۱۳ امتیاز در مکان چهارم و تیم داماش گیلان با کسب ۹ امتیاز در مکان نهم جدول ره بندی قرار دارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4206

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: