موافق بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان هستیم

باز باران خبر/ رویکرد سازمان تامین اجتماعی حمایت از تولید و اشتغال پایدار بوده و در این راستا موافق بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان هستیم.

دکتر مصطفی سالاری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام که با حضور استاندار و مقامات این استان برگزار شد،اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی ماهانه ۱۴ هزار میلیارد تومان برای بیمه شدگان و بازنشستگان هزینه می کند که ۱۳ هزار میلیارد تومان از این میزان از طریق وصول حق بیمه تامین می شود.
وی اظهار داشت: چون منابع سازمان تامین اجتماعی توسط کارگران و کارفرمایان تامین می شود بنابراین باید در هزینه کرد آن نیز خود آنها نقش و تصمیم گیری داشته باشند.
سالاری افزود : در حال حاضر ۲۳ قشر کارگری و صنف به موجب قانون، مشمول حمایت دولت هستند.
وی تصریح کرد: سالانه ۲ هزار میلیارد تومان برای ۳۰۰ قلم تجهیزات کمک پزشکی در حوزه درمان برای بیمه شدگان  هزینه می شود.
وی با بیان اینکه ایجاد و توسعه مراکز درمانی در مناطق کمتر برخوردار از برنامه های مهم این سازمان محسوب می شود اذعان داشت: سهم ایلام از احداث درمانگاه تامین اجتماعی ۳ مرکز است که در حال حاضر درمانگاه مهران در حال ساخت و دره شهر نیز در دستور کار قرار دارد.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: هم اینک حدود سه میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته از سازمان تامین اجتماعی حقوق می‌گیرند که تعداد آنها با خانواده حدود ۱۱ میلیون نفر می‌شود.
وی اظهار داشت: توقف صدور دفترچه کاغذی براساس قوانین برنامه ششم توسعه، اجرا شده و با این کار امکان رفع دغدغه هزینه درمان بیماران فراهم می شود.
سالاری افزود: پرداخت کامل مطالبات ایجاد شده در سامانه نسخه الکترونیک بهترین تشویق و ترغیب برای استفاده از این سامانه توسط مراکز درمانی طرف قرارداد است.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود: آماده همکاری کامل برای رفع مشکلات بیمه ای دهیاری ها و شهرداریها در استان ایلام هستیم
همچنین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به این استان از شعبه یک ایلام بازدید و در جریان اجرای طرح ۳۰۷۰ و ارائه خدمات غیرحضوری در این شعبه قرار گرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18766

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: