مهمترین شاخصه اشتغال در زندان حمایت از خانواده های زندانی و حفظ کرامت آنها است

بازباران خبر – مدیرکل زندان های گیلان در نشست هم اندیشی بررسی کمک به خانواده های زندانیان با اولویت اشتغال و معیشت که با مشارکت سازمان بسیج حقوقدانان و رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانهای گیلان در زندان ضیابر برگزار شد با اشاره به اهمیت و جایگاه اشتغال در زندان ها، مهمترین شاخصه آن را حمایت از خانواده های زندانی و حفظ کرامت آنها و خانواده هایشان قلمداد کرد.

رضا محمدی اصل ضمن اشاره به انتخاب زندان مرکزی رشت به عنوان اولین زندان تحولی در کشور از رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان و دیگر مقامات قضایی قدردانی کرد که در راس حمایت‌ های همه جانبه از طرح مذکور هستند.

وی در ادامه گفت: حمایت‌های همیشگی بسیج و سپاه قدس استان نیز بسیار اثرگذار است که این مهم حاصل همت و تلاش مستمر همه دست اندرکاران است.

مدیرکل زندان های گیلان در ادامه، اجرای صحیح سند تحول قضایی در تحقق اهداف سازمانی و نیازمندی های زندان ها را نیازمند همدلی و همراهی همه مسئولین امر و همکاران پرتلاش دانست و تصریح کرد: حفظ کرامت و حمایت از زندانی و خانواده اش با ایجاد اشتغال و حرفه آموزی در دستور کار قرار دارد.

محمدی اصل با بیان اینکه با ایجاد اشتغال برای مددجویان شاهد کمترین آمار بازگشت به زندان خواهیم بود، از همه کارآفرینان و خیرین در جهت ایجاد اشتغال برای زندانیان دعوت به همکاری کرد.

وی همچنین از اهدای بسته های معیشتی به خانواده های مددجویان خبر داد و متذکر شد: بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی با ارزش هر بسته ۶۰۰ هزار تومان بین خانواده های زندانیان توزیع شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=24169

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: