مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه تمدید شد

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با بیان اینکه بخش الکترونیک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه تمدید شده است، افزود: پس از این تاریخ سامانه جشنواره به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا؛ پریسا کرمی از تمدید مهلت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و اظهار کرد: براساس فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ۲۸ خردادماه به عنوان پایان مهلت شرکت و ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده بود، اما دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی براساس درخواست ها مهلت شرکت در این جشنواره را تمدید کرد.

وی با بیان اینکه شرکت در بخش الکترونیک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه تمدید شده است، افزود: پس از این تاریخ سامانه جشنواره به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان هدف از برگزاری جشنواره مذکور را اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی و گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع) به ‌ویژه حضرت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت احمد‌بن موسی(ع) و حضرت ‌امام جواد(ع) دانست.

این مسئول فرهنگی با بیان اینکه در فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ۱۲ کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی شده است، تصریح کرد: جشنواره مذکور همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دو سطح «ملی» و «شهرستانی» معرفی می‌شوند، گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر ارسال آثار از طریق الکترونیک آثار مکتوب خود را تا ۱۰ تیرماه به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی محل زندگی‌شان تحویل دهند.

کرمی ۲۸ خردادماه امسال را مهلت تعیین شده قبلی دانست و یادآور شد: در جریان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ۳۱ هزار و ۶۶۷ شرکت‌کننده گیلانی حضور داشتند که از این تعداد بیش از ۱۱ هزار و ۶۰۰ نفر به صورت آنلاین شرکت کرده بودند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1871

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: