مهدی ولی پور به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات کشور منصوب شد

مهدی ولی پور به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور منصوب شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ باتوجه به وظایف خاص و مهم جمعیت در حوزه امداد و نجات ،سازمان امداد و نجات مهمترین سازمان جمعیت هلال احمر محسوب می شود.

شایان ذکر است؛ وی پس از چهار سال خدمت در جمعیت هلال احمر استان گیلان و پایان ماموریت به سمت سرپرست این سازمان منصوب شد.

در بخشی از حکم صادره از سوی رئیس جمعیت آمده است:

جناب آقای مهدی ولی پور

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر» منصوب می‌شوید.

با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال احمر در حوزه امداد و نجات و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژۀ کشور، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و همدلی همفکری با سایر ارکان و مدیران جمعیت و با استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان و نیروهای پرتلاش آن سازمان، تمام همت خویش را به منظور شناسایی، ارزیابی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و همچنین فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در حوزۀ امداد و نجات به منظور ارتقای توانمندی‌ها و قابلیت‌های جمعیت هلال احمر بخصوص افزایش کیفیت و سرعت امدادرسانی در پاسخگویی و مواجهه با حوادث و بلایا بکار گیرید و نسبت به هماهنگی و تعامل مستمر با سازمان مدیریت بحران کشور و سایر ارگان‌های مربوطه اقدام نمایید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

گفتنی است: ساخت آشیانه امداد و نجات هوایی، تجهیز لجستیک خودرویی جمعیت استان با خرید بیش از ۴۰ دستگاه خودروی امدادی و پشتیبانی، راه اندازی اولین مجتمع خدمات توانبخشی درمانی و دارویی در استان، ساخت چندین پایگاه امداد و نجات و انبار امدادی در استان و دهها خدمت ماندگار دیگر از عملکرد قابل توجه مهدی ولی پور طی این چهار سال محسوب می شود.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10040

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: