ملاقات مردمی مسئولان قضایی استان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی

 

باز باران خبر/ دیدار هفتگی رئیس کل دادگستری، معاونین قضایی دادگستری گیلان، دادستان مرکز استان و همچنین روسای دادگستری های استان حسب دستور ریاست محترم قوه قضائیه به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، دیدار هفتگی حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری، معاونین قضایی دادگستری گیلان، دادستان مرکز استان و همچنین روسای دادگستری های استان حسب دستور ریاست محترم قوه قضائیه به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

 

در این ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان با تعداد ۳۰۰ نفر از شهروندان گیلانی و روسای محاکم و واحد های قضایی و دادستان های شهرستان ها نیز با ۱۴۰۰ نفر دیدار و ضمن استماع مشکلات و در خواست‌هایشان، دستورات مقتضی در جهت رفع مشکلات مطرح شده در چارچوب قوانین صادر شد.

 

تسریع در رسیدگی، اعمال ماده ۴۷۷، تسریع در اجرای احکام، اعطاء مرخصی به زندانیان و تقاضای عفو و بخشودگی در محدوده مقررات قانونی را می توان از اهم درخواست‌های مطرح شده از سوی مراجعان در ملاقات با مسئولان قضائی دادگستری استان گیلان برشمرد.

 

ملاقات های مردمی مسئولان قضایی روزهای سه شنبه هر هفته در مرکز استان و همچنین دادگستری های شهرستان ها و حوزه های قضایی برگزار می گردد

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34102

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: