معاونین توسعه منابع و هماهنگی امور اقتصادی استاندار منصوب شدند

با تغییر در چارت استانداری گیلان و تفکیک معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان از یکدیگر دو انتصاب جدید در این حوزه صورت گرفته است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از دیارمیرزا؛ با تغییر در چارت استانداری گیلان و تفکیک معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان از یکدیگر دو انتصاب جدید در این حوزه صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش کیمیا تنهایی معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به عنوان معاون توسعه منابع استانداری گیلان منصوب شد.

همچنین آرش فرزام صفت مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان نیز که در دوره ای جانشینی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری را برعهده داشت به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان منصوب شده است.

گفتنی است پیش از این محمد احمدی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان را برعهده داشته است که با این تغییرات به عمل آمده و خروج او از سمت های دولتی احتمال حضور او در انتخابات مجلس پیش بینی می شود.

گفتنی است در جلسه عصر امروز کارگروه رفع موانع تولید و همچنین اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون امور اقتصادی وزیر کشور برگزار می شود مراسم معارفه نیز صورت خواهد پذیرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1288

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: