مشکلات سایت زباله سراوان در کوتاه مدت قابل حل نیست

شهردار رشت گفت: در طول ۴۰ سال گذشته مشکلات بسیاری در خصوص زباله سراوان پدید آمده که، در طول مدت زمان کوتاه قابل حل نخواهد بود.

به گزاش باز باران خبر و به نقل از ایسنا؛ ناصر حاج محمدی در خصوص ارایه برنامه های اجرایی در زمینه ساماندهی و تخلیه سایت زباله سراوان گفت: در حال حاظر به صورت همزمان در حال پیگیری ۱۴ موضوع در این راستا اعم از تامین اعتبار، ساخت و ساز ، مشاوره، و سایر موارد هستیم.

وی با اشاره به تلاش شهرداری رشت در زمینه راه اندازی سایت زباله سوز سراوان ، و اهمیت خدمت رسانی مطلوبتر به شهروندان افزود: در حال حاضر شهرداری رشت ۱۲۱ میلیارد تومان از دستگاه های اجرایی طلبکار است که با توجه به عدم دریافت مطالبات از ارگان های گوناگون و درآمد بسیار اندک و بدهکاری های بسیار شهرداری ،سبب کندی در روند اجرا و یا توقف پروژه های شهرداری شده است .

حاج محمدی با بیان اینکه تعرض به محیط زیست خسارت های جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد ادامه داد: خوشبختانه بعد از گذشت مدت زمان زیادی شهرداری مناطق از خواب غفلت بیدار شده و وضعیت پاکیزگی و نظافت شهر نسبت به گذشته بهتر شده و امیدوارم مشکل سایت سراوان با سرعت بیشتری پیگیری و حل شود .

وی تاکید کرد: در طول ۴۰ سال گذشته مشکلات بسیاری در خصوص زباله سراوان پدید آمده که، در طول مدت زمان کوتاه قابل حل نخواهد بود.

شهردار رشت گفت: روند ایجاد سایت تخلیه سراوان رضایت بخش است و استانداری در زمینه تامین منابع مورد نیاز پیگیری های لازم را انجام می دهد، که در این خصوص با دستگاه های اجرایی دیگر و ارگان های متولی مربوطه نظیر دادستانی و منابع طبیعی در زمینه تملک زمین مربوطه نیز هماهنگی های لازم صورت پذیرفته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2805

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: