مسکن مهر بزرگترین شهرک گیلان با فرصتهای سرشار سرمایه گذاری است

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت: شهرک مسکن مهر بعنوان بزرگترین شهرک استان فرصت های مناسبی در زمینه سرمایه گذاری ،ایجاد کسب و کار،  اشتغالزایی و  رونق اقتصادی دارد که باید با شناخت از این فرصت ها و تولید ارزش افزوده از مزیت های نسبی آن استفاده کرد.

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، یونس رنجکش روز چهارشنبه در جلسه بررسی طرح سرمایه گذاری مجتمع تجاری اتیه سازان مسکن مهر رشت با اشاره به موقعیت مکانی ، جمعیت ساکن در مسکن مهر  رشت و نیازهای ایجاد شده اظهار داشت: با ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری های متنوع در زمینه های خدماتی ،تفریحی و رفاهی؛  مسکن مهر رشت قابلیت تبدیل شدن به یکی از قطب های اقتصادی این شهر را دارد. 

وی با بیان اینکه هم اکنون  ۴۰هزار نفر در مسکن مهر رشت ساکن هستند، افزود: این شهرک  در کنار خدماتی که می تواند به ۱۴شهرک مسکونی اطراف و جمعیت ۵۰ هزار نفره پیرامونی ارائه دهد ، با تکمیل زیر ساخت های خدماتی رونق اقتصادی منطقه را نیز بدنبال دارد.
وی با بیان اینکه اگر چه کاستی هایی هم اکنون در این شهرک از نظر ارائه برخی خدمات وجود دارد، تصریح کرد:  با حضور بخش خصوصی و ترغیب این بخش برای سرمایه گذاری های متنوع در زمینه های خدماتی ،تفریحی و رفاهی این شهرک قابلیت تبدیل شدن به یکی از قطب های اقتصادی رشت را دارد.
به گفته رنجکش ؛ باید تلاش شود تا در حمایت از سرمایه گذارانی مانند آنچه در مجتمع تجاری آتیه سازان در حال انجام است به توسعه رفاه اجتماعی و خدمات موجود در مسکن مهر کمک شود .
مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان با تاکید بر لزوم رفع محدودیت ها و رسیدگی به مشکلات این مجتمع خواستار نگاه ویژه مجموعه دست اندرکاران و بانک ها در تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری برای آن شد.
وی یکی از ویژگی های مثبت این مجتمع را سرمایه گذاری در قالب شرکت تعاونی ذینفع از مجموعه مسکن مهر عنوان و تصریح کرد: با شناخت بهتر از ظرفیت ها و امکانات و نیازهای منطقه می توان در هدایت سرمایه گذاری و هدف گذاری های آن بهتر بهره گرفت.
وی خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات و دغدغه های فرهنگی و اجتماعی این گونه مجتمع ها باید ابتدا شرایط توسعه یافتگی و پویایی اقتصادی آن را مورد توجه قرار داد. 
مدیر عامل شرکت تعاونی مجتمع تجاری در مسکن مهر رشت نیز با قدر دانی  از برگزاری این جلسه و حضور مسئولان  گفت : این مجتمع در زمینی به مساحت بیش از  پنج هزار مترمربع و پروانه ساختمانی حدود ۳۵هزار مترمربع در حال احداث است و هم اکنون دارای ۱۱۲ سهامدار می باشد.
علیرضا مددی بیان کرد: این مجتمع که هم اکنون دارای بیش از ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی است با حمایت سرمایه گذار بخش خصوصی در حال تکمیل شدن است که پیش بینی می شود تا پایان سال ۱۳۹۹به بهره برداری برسد.

مددی گفت : این مجتمع دارای واحدهای مختلف با کاربری های متنوع و امکانات خاص به عنوان یک مرکز بزرگ تفریحی ، رفاهی و تجاری در حال ساخت است که با بهره برداری از آن بیش از  یک هزار و ۵۰۰ شغل به صورت مستقیم  ایجاد  می شود.
وی همچنین خواستار حمایت از این سرمایه گذاری و پشتیبانی های لازم سیستم های بانکی در تکمیل آن شد

گفتنی است حدود ۱۷ هزار واحد در بخش اول  مسکن مهر رشت  پیش بینی شده بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6357

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: