مستقل شدن پروژه چهاربانده کردن جاده خمام-پیربازار-ضیابر در بودجه ۱۴۰۰

باز باران خبر/ پیگیری های نماینده صومعه سرا، منجر به مستقل شدن پروژه چهاربانده کردن جاده خمام-پیربازار-ضیابر در بودجه ۱۴۰۰ شد.

 به گزارش بازباران خبر و به نقل از حرف تازه؛ پیگیری های نماینده صومعه سرا، منجر به مستقل شدن پروژه چهاربانده کردن جاده خمام-پیربازار-ضیابر در بودجه ۱۴۰۰ شد.

پروژه تعریض و چهاربانده کردن محور خمام-پیربازار-ضیابر که در سال های گذشته به دلیل اعتبارات ناکافی و منابع مالی ناچیز به مرحله اجرا در نیامده بود این بار با پیگیری و مکاتبات نماینده صومعه سرا در بودجه ۱۴۰۰ تحت عنوان «بهسازی و تعریض راه پیربازار به ضیابر» به صورت مستقل  دیده شده است.

این محور که یکی از پرترددترین جاده های استان است به دلیل عدم بهسازی و تعریض مسیر، مخاطرات جانی را برای مردم به همراه داشته و اکنون بهسازی ۳۲ کیلومتری این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.

ردیف دار شدن و مستقل شدن پروژه مذکور در بودجه ۱۴۰۰، گامی بلند به سوی بودجه ریزی مناسب و به ثمر نشاندن بهسازی و تعریض محور خمام-پیربازار-ضیابر به شمار می رود.

عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه با پیگیری های سیدکاظم دلخوش اباتری، نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، شهریور ماه سال جاری طی مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت، معاون گیلانی رئیس جمهور و خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی در محدوده نوخاله با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد تومان آغاز شده است.

در ادامه تصاویر مربوط به مکاتبات دکتر دلخوش، عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی را مشاهده می کنید:

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17455

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: