مسابقات پرورش اندام قهرمانی گیلان پایان یافت

رقابت های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی استان گیلان با معرفی تیم ها و نفرات برتر در رشت پایان یافت.

به گزارش  باز باران خبر و به نقل از ایرنا: در این دوره از رقابت ها ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در رده های سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان و در بخش های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک در مجموعه ورزشی شش هزارنفره شهدای رشت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها و در مسابقات پرورش اندام رده سنی جوانان ، در وزن ۷۵- کیلوگرم سعید محمدی عنوان قهرمانی را کسب کرد ، سیدسینا آفرین زاد در مکان دوم قرار گرفت و مصطفی شاد نیز مقام سوم این رده سنی را به خود اختصاص داد و در رقابت های وزن ۷۵+ کیلوگرم نیز ، سیدمجتبی نوری عنوان قهرمانی گیلان را تصاحب کرد و امیرحسین حسین پور دوم شد.

در رقابت های رده سنی بزرگسالان در وزن ۶۰ کیلوگرم حافظ حق پرست، در وزن ۶۵ کیلوگرم جاوید عطایی ، در وزن ۷۰ کیلوگرم حسن جانعلی زاده، در وزن ۷۵ کیلوگرم یاسر قلی نیا ، در وزن ۸۰ کیلوگرم سعید علیپور، در وزن ۸۵ کیلوگرم پیمان ساکت ، در وزن ۹۰ کیلوگرم وحید رعنارئوف، در وزن ۱۰۰ کیلوگرم سیدمجتبی نوری و در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم وحید عشوری عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

در بخش تیمی رقابت های پرورش اندام بزرگسالان استان گیلان نیز باشگاه کاووسی با ۶۳ امتیاز عنوان قهرمانی را تصاحب کرد، ذات پروران با ۳۷ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه فیزیک جیم با ۲۸ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت.

در رقابت های رده سنی پیشکسوتان نیز در وزن ۸۰- کیلوگرم طیب کوهگیرچگینی مقام قهرمانی را کسب کرد ، اسماعیل شمشیری دوم شد و هادی عباسی در مکان سوم قرار گرفت و در وزن ۹۰ کیلوگرم مسعود محمدزاده به مقام قهرمانی دست یافت.

همچنین در رقابت های بادی کلاسیک و در دسته قد ۱۶۸ سانتیمتر  ارشیا بهرامی ، در قد ۱۷۱ سانتیمتر مبین حیدری ، در قد ۱۷۵ سانتیمتر افشین درخشان نیک، در قد ۱۸۰ سانتیمتر کمال شهدی و در قد ۱۸۰+ سانتیمتر حمید علیزاده موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

در بخش تیمی بادی کلاسیک نیز باشگاه تاجیک رشت با کسب ۵۳ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت ، باشگاه ذات پرور(الف) رشت با کسب ۴۰ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه اطلس نیز با کسب ۳۱ امتیاز سوم شد.

همچنین در مسابقات بخش فیزیک و در دسته قدی اول  رضا قاسمی ، در دسته قدی دوم کیوان سامع ، در دسته قدی سوم محمدحسین حاجی کریمی، در دسته قدی چهارم شهاب قاسم زاده، در دسته قدی پنجم علیرضا سلیمان و در دسته قدی ششم بهنام مرادی عناوین نخست را تصاحب کردند.

در بخش تیمی رقابت های فیزیک نیز باشگاه ذات پرور(الف) رشت با کسب ۵۳ امتیاز عنوان قهرمانی گیلان را به خود اختصاص داد، باشگاه ذات پرور(ب) با ۴۴ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت و باشگاه فیتنس پلاس با کسب ۲۸ امتیاز مقام سوم گیلان را کسب کرد.

در پایان از سوی مسئولان برگزاری رقابت های پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی استان گیلان، به تیم های برتر بخش های مختلف حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات برتر این رقابت ها نیز لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4093

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: