مسابقات سالانه سبک هایاشی کاپ در گیلان برگزار شد

  باز باران خبر – سرویس ورزشی: مسابقات کاراته در آکادمی کاراته رشت به میزبانی سبک هایاشی ها شیتوریو گیلان با حضور بیش از ۲۰۰ کاراته کا روز جمعه ۱۶ دی ماه برگزار شد.

 بنابر این گزارش این دوره از مسابقات با حضور استاد عبدالله میلانچی، دبیر سبک کاراته هایاشی ها شیتوریو ایران و با قضاوت داور جهانی کاراته استاد آریامن قویدل و داوران آسیایی کاراته اساتید محمدرضا کمالی و حمیدرضا گیل چینی و جمعی از داوران خوب کاراته گیلان برگزار گردید. 

این مسابقات به دلیل استقبال بسیار خوب مربیان و هنرجویان گیلانی از ۸ صبح در دوبخش کاتا و کومیته آغاز و تا ۲۰ عصر به پایان رسید که در پایان تیم کاراته هایاشی ها شیتوریو گیلان با ۳۶ مدال طلا،۴۲ مدال نقره و ۳۵ مدال برنز در جایگاه اول ، تیم کاراته ماسال با ۱۱ مدال طلا ،۹ مدال نقره و۱۲ مدال برنز در جایگاه دوم ، تیم کاراته صومعه سرا با ۷مدال  طلا ،۶ مدال نقره و ۶ مدال برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.

  گفتنی است در حاشیه مسابقات از سوی دبیر کاراته هایاشی ها شیتوریو کشور از ورزشکار خوب و با اخلاق کاراته گیلان (محراب کریمی) که در مسابقات کشوری دچار مصدومیت شدید از ناحیه دست شده بود و هم اکنون در دوران نقاهت بسر می‌برد تجلیل به عمل آمد. همچنین استاد میلانچی در پایان مسابقه از زحمات و تلاش‌های داوران و مربیان سبک و دست اندرکاران برگزاری این مسابقات تقدیر کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=28678

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: