مسابقات استانی قرآن کریم گیلان با معرفی نفرات برتر پایان یافت

نفرات برتر بخش برادران چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف گیلان مسابقات استانی قرآن کریم گیلان معرفی شدند.

به گزارش باز باران خبر؛ محمد مهدی قربانیان اعلام کرد: چهل و سومین دوره مسابقات مرحله استانی قرآن کریم گیلان که از صبح روز چهارشنبه ۲۶ شهریور به مدت دو روز در آستان خواهر امام رشت آغاز  شده بود با معرفی نفرات برتر بخش برادران به پایان رسید.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به نفرات برتر بخش برادران این دوره از مسابقات اعلام کرد: در رشته حفظ ۵ جز ناصر اسکافی از بندرانزلی  و در رشته حفظ ۱۰ جز اسماعیل حسن پور از لاهیجان رتبه برتر را کسب کردند. 

وی در ادامه گفت: در رشته حفظ ۲۰ جز  رضا جانی پور از لاهیجان اول و  محمد هادی مجدپور از بندرانزلی دوم شدند.قربانیان خاطرنشان ساخت: در رشته حفظ کل،  امید رضا رحیمی از رشت و سید مهدی انقیا از بندرانزلی اول و دوم شدند.

وی اظهار کرد: در رشته قرائت ترتیل مهدی عبرتی و محمدحسین ایزدی از رشت و ابوالفضل زیبایی از لاهیجان رتبه‌های برتر را به دست آوردند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: در رشته  اذان اکبر زراعتی از لنگرود، حسین یزدانی از رشت و یعقوب صفایی از شفت اول تا سوم شدند.وی اظهار داشت: در رشته قرائت تحقیق، ابراهیم تبسم چهره از آستانه اشرفیه، محمد صدفی و فرزاد غلامزاده از رشت رتبه های اول را سوم را کسب کردند.

قربانیان گفت: نفرات اول هر رشته به مرحله کشوری مسابقات قرآنی که در نیمه اول آبان ماه، به صورت مجازی برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13559

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: