مسئولان نباید به فکر منافع شخصی خود باشند

بازباران خبر/دومین نشست تعاملی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات ارشد قضایی استان به ریاست رئیس کل دادگستری گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، دومین نشست تعاملی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات ارشد قضایی استان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز برگزار شد.حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان با لزوم بازخوانی افکار بزرگان انقلاب، به دیدگاه های شهید مدرس اشاره کرد و گفت: مرحوم مدرس با انتقاد از متدینین و اهل خردی که در سیاست وارد نمی شدند همواره بر ارتباط دین و سیاست تاکید داشت.

وی برابر بودن قانون برای همگان و دردمندی و درد مردم داشتن را از دیدگاه های شهید مدرس برشمرد و تصریح کرد: انسان ها دارای کرامت هستند مسؤلان نباید به خود اجازه دهند تا کرامت مردم را خدشه دار کرده و تنها به فکر منافع شخصی خود باشند.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان نیز با اشاره به اینکه موضوعات مهمی در خصوص حقوق عامه در این نشست مطرح شد اظهار داشت: مباحثی پیرامون صلح و سازش در پرونده ها، رفع موانع تولید در راستای حمایت از سرمایه گذاران استان و تغییر کاربری در جهت رفع مشکلات طرح هادی برای روستاییان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: تفاهم‌نامه ای بین مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه منعقد شد تا نشست مابین مقامات ارشد قضایی استان گیلان و نمایندگان مردم به صورت فصلی برگزار شود و پیرامون مطالبات و دغدغه های مردم در خصوص پرونده های کثیرالشاکی، مشکلات و موانع واحد‌های تولیدی به صورت تعاملی ضابطه مند اتخاذ تصمیم شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=25707

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: