مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار برگزار شد

باز باران خبر/ مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار با تقدیر از رئیس پیشین این اداره با حضور هوشنگ عباسقلی زاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار برگزار شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مراسم معارفه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار و تقدیر از محمد فکور کودهی، رئیس پیشین این اداره دیروز شنبه (۱۷آبان) با حضور هوشنگ عباسقلی زاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار؛ زهرا بدن آرا، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ مجتبی رمضانی شیرکوهی، معاون اداری و مالی اداره این اداره کل در فرمانداری رودبار برگزار شد.
فرماندار شهرستان رودبار در این مراسم ضمن تقدیر از محمد فکور کودهی، رئیس پیشین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار، با اعطای حکمی از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مجتبی رمضانی شیرکوهی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید این شهرستان منصوب و برای وی آرزوی موفقیت کرد.
در حکم مجتبی رمضانی شیرکوهی آمده است؛

برادر ارجمند جناب آقای مجتبی رمضانی
سلام علیکم

با استعانت از درگاه خداوند متعال و با عنایت به خدمات خالصانه و صادقانه و تجارب ارزنده شما و به موجب این حکم جنابعالی را به سمت “سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودبار” منصوب می‌نمایم. بدون شک فراهم‌سازی مقدمات و شرایط رشد هرچه بیشتر شاخص های مطالعه در آن شهرستان با همکاری، هم افزایی با مسئولین ستادی و مسئولین محترم آن شهرستان و پیگیری امور مربوط به کتابخانه های عمومی، کتابداران و اعضای کتابخانه ها از جمله مواردی است که انتظار دارد در راستای سیاست‌های نهاد کتابخانه های عمومی در این حوزه نسبت به آن اهتمام و تلاش نمایید. توفیق روز افزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

ومن ا… التوفیق
کرمی – مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان

⭕گفتنی است محمد فکور کودهی پیش از این به مدت حدود۵ سال مسئولیت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار را عهده دار بود. شهرستان رودبار هم اکنون دارای۸ باب کتابخانه عمومی با ۳هزارو ۶۲۷ نفر عضو فعال بوده و رتبه اول استان از نظر سرانه فضای مطالعه گیلان را دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15567

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: