مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت برگزار شد


طی حکمی از سوی دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت ، محمدباقر بشردانش به عنوان سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت منصوب شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات سازمان شهرداری رشت در این مراسم که با حضور جمعی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری رشت برگزار گردید، علیرضا حاجی پور رییس سابق تودیع و به جای ایشان محمدباقر بشردانش به سمت سرپرست  سازمان معرفی شد.

همچنین در این جلسه از خدمات و عملکرد برنامه های اجرایی علیرضا حاجی پور مدیرعامل سابق این سازمان قدردانی و در پایان مراسم نیز حکم سرپرستی توسط رمضانی معاون خدمات شهرداری رشت به محمد باقر بشردانش ابلاغ شد. گفتنی است که مهندس محمد باقر بشردانش ، مدیرعاملی سازمان سیما منظر شهری و مدیریت خدمات شهری شهرداری رشت را در کارنامه مدیریتی خود دارد .

شایان ذکر است، ناصر عطایی سرپرست معاونت مالی و اقتصادی، اسماعیل رحمتی مدیر اداره بازرسی، بابک رمضانی معاونت خدمات شهر شهرداری رشت، علیرضا حسنی سرپرست مدیریت حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر رشت و همچنین علیرضا قانع مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت نیز در این مراسم حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10008

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: