مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در «سامد» حضور یافت

باز باران خبر/ برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد با حضور فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در مرکز سامد استانداری برگزار گردید.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گیلان ، فریبرز سعیدی کیا ، با حضور در سامانه ارتباط مردم با دولت«سامد» استانداری گیلان ، به پرسش‌های مطروحه از سوی صنعتگران پاسخ داد.

بر اساس این گزارش ودر راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد(سامانه اکترونیکی ارتباط مردم و دولت) و تاکیدات استاندار محترم گیلان مبنی بر تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردم به مدیران مربوطه و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هم استان های محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد ، از ساعت ۹:۳۰ صبح یکشنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان برگزار و  به سوالات مردم ، فعالان اقتصادی و صنعتگران تماس گیرنده پاسخ داده شد .

سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.

گفتنی است ، پاسخگویی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ، تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح ادامه یافت و این در حالی بود که مهم ترین موضوعات مطرح شده از سوی تماس گیرندگان با شماره ۱۱۱ سامانه ارتباط مستقیم مردم با دولت «سامد» ، سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی و اشتغال بود که ضمن بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات ، پاسخ خود را دریافت نمودند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=21192

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: