مدیرعامل شرکت سیمان خزر به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد سال ۱۴۰۰ انتخاب شد

باز باران خبر/ سومین اجلاس سراسری « چهره های نامی مدیران صنعت و اقتصاد کشور» با حضور نماینده نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیر کشور قرقیزستان، مدیران ارشد کشوری و صنایع عصر دیروز شنبه ۳۰ بهمن ماه  در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر؛ در این اجلاس دکتر اسحق جمال امیدی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر به عنوان یکی از مدیران برتر صنعت سیمان ایران معرفی و تندیس و نشان چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۰ به وی اهدا شد. 

بنابر این گزارش در این اجلاس رویکرد اقدامات مدیریت سیمان خزر در راستای اقتدار ملی در سایه مدیریت جهادی، ترویج کاربردی مفاهیم مدیریت جهادی و اقتصادی، مدیریت در چشم انداز آینده صنعت ایران و نقش آن در توسعه پایدار، مدیربت جهادی لازم و ملزوم اقتصاد مقاومتی که از جمله اهداف این دوره از اجلاس سراسری چهره های نامی مدیران صنعت و اقتصاد سال معرفی شده است.   

دکتر اسحق جمال امیدی  در همین ارتباط گفت: این تندیس متعلق به تک تک پرسنل سیمان خزر که در سال جاری با معرفت و شجاعت و کار جهادی شبانه روزی، تمامی مفاهیم علمی اقتصاد و تولید را بصورت عملی اجرا و عملیاتی کردند، می باشد و بی شک توفیقات روز افزون این واحد تولیدی مرهون زحمات همکارانم در قالب برنامه‌ریزی دقیق و راهبری مناسب بوده است. 

مدیر عامل شرکت سیمان خزر لوشان با اشاره به نامگذاری سال جاری بنام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها توسط رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)  اظهار داشت: با تمام سختی‌ها و موانع موجود  شرکت سیمان خزر با استعانت از خداوند متعال و اطاعت از منویات رهبر انقلاب بهترین و بالاترین رکوردها را در سال ۱۴۰۰ از زمان احداث تا کنون به ثبت رسانیده است.
   شایان ذکر است در پایان این مراسم از یکصد مدیرعامل بنگاه اقتصادی کشور در زمینه های مختلف طی ارزیابی و مدل کارآفرینی با اعطای نشان عالی مدیر سال تجلیل و قدردانی شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22914

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: