مدیرعامل برق منطقه ای گیلان به عنوان عضو اصلی هیات مدیره انتخاب شد

باز باران خبر/ بهمن داراب زاده، مدیر عامل برق منطقه ای گیلان به عنوان عضو اصلی هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران انتخاب شد.
 به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای گیلان؛ در انتخابات انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران که به صورت الکترونیکی در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفند برگزار شد از بین ۲۶ کاندیدای حاضر، بهمن داراب زاده رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با کسب ۲۷۷ رای نفر ششم و عضو اصلی هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران انتخاب شد.

در انتخابات این دوره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان بیشترین مشارکت را در سطح کشور داشت.

گفتنی است در انتخابات انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان نیز بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با کسب اکثریت آرا به عنوان نفر اول هیات مدیره این انجمن انتخاب شدند.

شایان ذکر است انجمن مهندسین برق و الکترونیک، قدیمی ترین تشکل برق، الکترونیک و مخابرات کشور می باشد که  در کشور بیش از ۱۲۰۰۰ نفر عضو داشته و متولی برگزاری کنفرانس ها و تصمیم سازی کلان در صنعت برق و دانشگاه می باشد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23190

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: