مجوز واردات چوب با پوست برای گیلان هم می تواند صادر شود

معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری در بازدید از چند واحد صنعتی که با حضور استاندار گیلان انجام شد، گفت: امکان واردات چوب با پوست را برای گیلان فراهم می کنیم.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر سعید شیرکوند به رفع مشکل واحدهای صنعتی سلولزی و تولید کننده اوراق فشرده چوبی از طریق کشت صنعتی چوب و همچنین واردات چوب با پوست اشاره کرد و گفت: مشکلات به صورت دسته بندی شده در قالب یک پروژه تعریف و راهکار آن نیز به معاون رییس جمهوری پیشنهاد و ارسال می گردد تا در اسرع وقت اقدامات مرتبط انجام شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در راستای حل این مشکل برای برخی کارخانجات استان مازندران مجوز واردات چوب با پوست صادر شده است که با هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نهادهای مرتبط می توانیم این امکان را در چارچوب های قانونی برای گیلان نیز فراهم کنیم.

معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری به فضای مناسب ایجاد شده جهت رشد و توسعه این صنعت در کشور اشاره نمود و گفت: با توجه به جلوگیری از قاچاق بی رویه محصولات لوازم خانگی خارجی و افزایش تعرفه گمرکی این محصولات، هم اکنون فرصت خوبی برای تولید لوازم خانگی ایرانی محسوب می شود.

معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس‌جمهوری و استاندار گیلان از چند واحد صنعتی و  موزه میراث روستایی گیلان بازدید کردند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4711

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: