مجموعه شعر آیینی «ماه در مه» اثر شاعره گیلانی منتشر شد

باز باران خبر: همزمان با سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مجموعه شعر آیینی «ماه در مه» اثر مرضیه فرمانی توسط نشر سوره مهر منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مرضیه فرمانی از انتشار مجموعه شعر آیینی «ماه در مه» توسط نشر سوره مهر خبر داد و افزود: این مجموعه که شامل ۲۶ شعر آیینی در قالب‌های، غزل، ترکیب بند، چهارپاره و ترجیع‌بند است، گزیده اشعار آیینی‌ام از سال‌های ۸۰ تا ۹۶ است.

این شاعره بنام گیلانی با بیان اینکه علاقه‌مندان به کتاب و شعرهای آیینی می‌توانند این اثر را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، مصلی، شرستان، انتهای راهرو ۲۷ تهیه کنند.

مرضیه فرمانی متولد ۱۳۶۸ و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و تا کنون ۶۰_۷۰ عنوان برگزیده کشوری را در کارنامه‌اش دارد که از این تعداد ۱۰ عنوان آن را از سوی کنگره‌های عاشورایی کسب کرده است.

از وی که برگزیده بسیاری از جشنواره‌های شعر استانی و ملی است پیش از این مجموعه شعر «ناشناسنامه» از نشر هزاره ققنوس، مجموعه شعر «شرحه» نشر فصل پنجم و مجموعه شعر «فروپاشی» از نشر شانی منتشر شده است.

گفتنی است، همزمان با برپایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در مصلای امام خمینی(ره) آغاز به کار کرده است ۳ هزار و ۲۰۰ ناشر داخلی و خارجی تازه‌ترین آثار خود را عرضه کرده‌اند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=592

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: