مجلس یازدهم در رفع مشکلات خبرنگاران مصمم باشد

باز باران خبر/ مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه رسانه ها در تزریق امید به جامعه نقش مهمی دارند. تاکید کرد: بسیج رسانه استان، جهت امید بخشی در جامعه خبرنگاران و حل مشکلات آنها از هیج کوششی فروگذار نخواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان افزود: انعکاس مشکلات، مطالبه گری و پیگیری دغدغه‌های مردم با بیان سازنده و درست می بایست سرلوحه اصحاب رسانه استان است.

وی با بیان اینکه رسانه می‌تواند با بیان مسائل و مشکلات و مطالبه گری، گره بسیاری از مشکلات در جامعه را باز کند، افزود: با نقد منصفانه و به دور از حُب و بغض جامعه به سمت توسعه و پیشرفت حرکت می‌کند.

پارسا تاکید کرد: امنیت شغلی، معیشت و بیمه خبرنگاران سال هاست که در ها‌ه ای از ابهام است و تا کنون نیز برای رفع مشکل بیمه خبرنگاران اقدامی صورت نگرفته است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم، مجلسی انقلابی و از بدنه مردم است، تصریح کرد: امیدواریم شاهد برطرف شدن مشکلات خبرنگاران توسط مجلس انقلابی باشیم.

وی گفت: بسیج رسانه استان جهت حل مشکلات خبرنگاران با برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولان استانی جلساتی برگزار کرده است و این روند تا برطرف شدن مشکلات خبرنگاران ادامه خواهد داشت.

پارسا با بیان اینکه رسانه ها در تزریق امید به جامعه نقش مهمی دارند. تاکید کرد: بسیج رسانه استان، جهت امید بخشی در جامعه خبرنگاران و حل مشکلات آنها از هیج کوششی فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15404

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: