مجروح شدن ۳ جنگلبان در هنگام ماموریت در منطقه بالارود سیاهکل

باز باران خبر/ سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از مجروح شدن ۳ جنگلبان در هنگام ماموریت در منطقه بالارود سیاهکل خبر داد و گفت: ضاربان پس از شناسایی با دستور دادستان توسط پلیس دستگیر شدند.

سرخوش کرم زاده در گفتگو با  مهر اظهار کرد: برخورد با قاچاقچیان چوب در اولویت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان قرار دارد.

وی از مجروح و زخمی شدن ۳ تن از جنگلبانان منابع طبیعی سیاهکل هنگام مأموریت در منطقه بالارود این شهرستان خبر داد و افزود: این ۳ مأمور وظیفه شناس در حین مأموریت و گشت زنی در خصوص کنترل قاچاق چوب آلات جنگلی بودند که مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند.

کرم زاده تصریح کرد: ضاربان که پدر به همراه دو پسر بودند پس از شناسایی با دستور دادستان توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به اینکه حال عمومی دو نفر از مأموران منابع طبیعی مساعد است، اضافه کرد: مأمور دیگر به دلیل شدت جراحت وارده و برای درمان بیشتر به بیمارستان پیروز لاهیجان منتقل شد.

وی ادامه داد: مردم در صورت مشاهده هرگونه دخل و تصرف زمین‌های ملی و قاچاق چوب با سامانه‌های امداد جنگل و مرتع ۱۳۹ و ۱۵۰۴ تماس بگیرند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=30052

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: