ماجرای ضرب و شتم در بیمارستان رضوانشهر چیست؟

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه تصاویری که این روزها در فضای مجازی منتشر شده مربوط به ۱۴ فرودین امسال است گفت: با متخلفان برخورد شده است.

به گزارش باز باران خبر، طی دو روز گذشته فیلم و تصاویری در مورد بروز یک درگیری و ایراد ضرب و شتم بین پرسنل بیمارستان رضوانشهر با یک بیمار و همراهش منتشر شده است.

در این ویدیو بیمار و همراهان او هنگام مراجعه به بیمارستان با عدم حضور پرسنل مواجه می شوند و در ادامه درگیری های فیزیکی بین همراهان بیمار و پرسنل بیمارستان اتفاق می افتد.

مازیار محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص ماجرای ضرب و شتم و درگیری بین پرسنل بیمارستان رضوانشهر با بیمار و همراهان بیمار، اظهار کرد: تصاویری که این روزها در فضای مجازی منتشر شده مربوط به ۱۴ فرودین امسال و با متخلفان برخورد شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه انتشار فیلم و اخبار مربوط به اتفاق بیمارستان رضوانشهر بعد از هفت ماه از زمان وقوع حادثه کمی سؤال برانگیز است،گفت: پرونده درگیری پیش‌آمده در بیمارستان رضوانشهر در حال بررسی و یکسری احکام اولیه توسط دستگاه قضایی صادر شده است.

محمدی با بیان اینکه همراهان بیمار هم برای پزشک، پرستار و نگهبان شکایت کردند، افزود: همچنین پرسنل برای بیمار شکایت کردند. این اتفاق به صورت رسمی و حقوقی در حال پیگیری در مراجع ذی‌صلاح قضایی است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه این‌گونه اتفاقات به هیچ عنوان مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی نیست، ادامه داد: اما بحث اینجا است که چرا و به چه علت هم‌اینک شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار فیلم آن کرده‌اند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4743

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: