لزوم توجه به آموزش و استفاده از روش های نوین در حوزه پدافند غیرعامل

باز باران خبر/ فرماندار رشت بر لزوم ارتقای آموزش و استفاده از روش های نوین در راستای تقویت  اصول پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف عمرانی خدماتی، اجتماعی و اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی صبح امروز در دیدار با محمد علی ویشکائی با تبریک انتصاب وی به عنوان مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان، اظهار داشت: امروزه در حوزه پدافندی با تغییر شکل و انواع تهدیدات و تکنولوژی و فناوری های پیچیده و نوین مواجه هستیم و لازم است با روزآوری و افزایش توانایی به روش های مدیریت نوین و تقویت اصول پدافند غیرعامل مجهز گردیم. 

مهندس فتح اللهی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد نارضایتی و شکاف در مردم و مهندسی افکار عمومی است، گفت: شفافیت و اطلاع رسانی به موقع به مردم در حوزه پدافند روانی بسیار مهم است و ما نیازمند فرهنگ سازی،تبیین و فهم مشترک در حوزه پدافند هستیم.

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان نیز در این نشست با تاکید براینکه باید عمل به پدافند غیرعامل را در کارکردهای تخصصی استان نهادینه کنیم، افزود: رعایت اصول پدافند غیرعامل در همه جنبه های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی از جمله نکات حائز اهمیتی است که لازم است همه دستگاه های اجرایی به آن توجه جدی داشته باشند.

محمد علی ویشکائی با اشاره به اهمیت آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیر عامل، خاطر نشان کرد: در همین راستا برگزاری کارگاه های توجیهی آموزشی پدافند غیرعامل برای کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی در دستور کار قرار گرفته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18066

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: