لزوم تسهیل روند سرمایه گذاری در راستای حمایت از تولید

فرماندار رشت بر لزوم تسهیل در روند سرمایه گذاری در راستای  حمایت از تولید و اشتغالزایی تاکید کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، مهندس علی فتح اللهی در جلسه کارگروه جذب سرمایه گذاری  شهرستان رشت که با حضور جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در محل فرمانداری برگزار شد، با اشاره به نامگذاری امسال با نام سال “جهش تولید” توسط رهبر فرزانه انقلاب، تاکید کرد:  با توجه به شرایط خاص کشور نیاز است از همه ظرفیت ها در جهت حمایت از سرمایه گذاران در راستای تحقق شعار جهش تولید و اشتغالزایی استفاده کنیم.

وی ایجاد تسهیل در روند سرمایه گذاری را از اولویت های دولت تدبیر و امید خواند و تصریح کرد: در همین راستا فرمانداری و کلیه مدیران اداری شهرستان آمادگی دارند تا در راستای برنامه ها و سیاست گذاری های مبتنی بر اشتغال زایی دولت، نسبت به رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران اقدام کنند.

فرماندار رشت برگزاری نشست های مستمر در جهت احصاء اطلاعات و آمار مورد نیاز تاکید کرد و افزود: باید با برنامه ریزی های مدون و کارشناسی شده بتوانیم شکوفایی هر چه بیشتر صنعت را در این مرز و بوم رقم برنیم.

مهندس فتح اللهی ادامه داد: استان گیلان و شهرستان رشت دارای قابلیت ها و ظرفیت های فراوانی برای رشد و توسعه است که بهره مندی مناسب از این قابلیت ها می تواند بخش اعظمی از اشتغال جوانان را مرتفع کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13685

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: