لزوم اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در سرویس مدارس

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت بر لزوم اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی از سوی رانندگان سرویس مدارس تاکید کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ محمد علی ویشکائی  در جلسه شورای ترافیک شهرستان رشت با اشاره به بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، گفت: سرویس های مدارس مجاز به سوار کردن بیش از ۳ نفر دانش آموز نیستند و در همین راستا اداره بهداشت و درمان موظف است سایر پروتکل های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا مرتبط با سرویس مدارس را  به آنان ابلاغ نماید.

وی با تاکید بر نعیین نرخ سرویس های مدارس در اسرع وقت، اظهار  داشت: تامین امنیت و سلامت دانش آموزان بالترین اولویت را دارد و کوتاهی در اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی رانندگان سرویس مدارس به هیچ وجه پذیرفتنی نخواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به لزوم پیگیری مصوبات شورای ترافیک از سوی دستگاههای اجرایی منظور کاهش تلفات ناشی از نقاط پر خطر، تصریح کرد: نقاط خطر آفرین در بخشهای شهرستان رشت توسط بخشداران باید احصاء معرفی و شناسنامه دار شوند، تا با هماهنگی پلیس نسبت به احداث سرعت گیر ها در بعضی نقاط اقدام شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12837

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: