قول مساعد فرماندار و نماینده انزلی در رفع موانع اداری پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی این شهر

باز باران خبر/ فرماندار و نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی برای رفع موانع و مشکلات شهری و اداری قول مساعد همکاری دادند.

دکتر دنیا مالی نماینده مردم انزلی به اتفاق میرغضنفری فرماندار این شهرستان در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی با بیان نقش محوری تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی رایگان به جامعه کارگری به ویژه در مناطق و شهرهای محروم اظهار داشتند برای رفع موانع و مشکلات اداری و شهری برای راه اندازی هرچه سریعتر این پروژه همکاری و مساعدت لازم را خواهند داشت.

در این دیدار دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان ابراز امیدواری نمود تا با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی ، بتوانیم با افزایش خدمات تخصصی، این پلی کلینیک  را به عنوان مرکز تخصصی غرب استان قراردهیم تا بیمه شدگان و مستمری بگیران کمتر نیازمند رفت و آمد  به مرکز استان باشندتا از تجمع در مراکز تخصصی استان کاسته شود.

سرپرست مدیریت درمان استان در ادامه افزود: این ساختمان در دو طبقه روی همکف  با زیربنای ۲۴۵۰ متر مربع توسط شرکت خانه سازی تامین اجتماعی ساخته شده و هم اکنون در مرحله  تجهیز برای بهره برداری است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15882

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: