قدردانی استاندار از رفتار خردمندانه مردم گیلان در روز طبیعت

ضرورت استمرار پایبندی به پویش در خانه بمانیم

نماینده عالی دولت در گیلان با قدردانی از مردم استان و رفتار خردمندانه آنان که در روز سیزده‌به‌در، در خانه‌های خود ماندند و به طبیعت نرفتند ، تأکید کرد که باید پایبندی به پویش در خانه بمانیم، همچنان استمرار داشته باشد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع چهارشنبه شب در گفت وگوی زنده تلفنی با خبر ۲۰ شبکه باران اظهار داشت: گزارش فرمانداران سراسر استان حاکی از رفتار خردمندانه و همراهی خوب مردم فهیم در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا طی روزهای اخیر به ویژه امروز است که به سبب حفظ سلامتی خود، خانواده‌شان و جامعه از حضور در طبیعت خودداری کردند.

وی این مهم را نشانه آگاهی و فرهنگ غنی گیلانیان دانست و از آحاد مردم استان قدردانی کرد.

وی همچنین از تلاش ها و همکاری های سازمان‌ها و نهادها از جمله فرمانداری ها،  نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، صدا و سیما، شهرداری ها، بخشداری ها، دهیاری ها، منابع طبیعی و محیط زیست و همچنین سمن‌ها، رسانه های گروهی و فعالان سیاسی- مدنی و نیز افراد موثر در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا تشکر کرد.

استاندار گیلان بیان داشت:  اطمینان دارم مردم گیلان به ویژه اصناف ، تا پایان اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا یعنی بیستم فروردین ماه، همکاری خود را ادامه می‌دهند تا از جمله استان هایی باشیم که زودتر جشن شکست کرونا را در کنار کادر درمان‌ فداکارمان برپا کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8588

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: