فرهنگ شهادت و ایثار باید در جامعه زنده بماند

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با محکوم کردن حرکت سخیف نشریه فرانسوی اظهار کرد: فرانسه یکی از کشورهای مدعی آزادی بیان است که متأسفانه با اهانت نشریه شارلی ایدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) این حرکت را محکوم می‌کنیم و از رسانه‌های داخلی می‌خواهیم که بی‌تفاوت نسبت به این مسئله نباشند.

به گزارش باز باران‌خبر، مهدی پارسا ظهر امروز در نشست با اعضای بسیج رسانه و گروه‌های جهادی در سپاه پاسداران ناحیه املش با محکوم کردن حرکت سخیف نشریه فرانسوی اظهار کرد: فرانسه یکی از کشورهای مدعی آزادی بیان است که متأسفانه با اهانت نشریه شارلی ایدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) این حرکت را محکوم می‌کنیم و از رسانه‌های داخلی می‌خواهیم که بی‌تفاوت نسبت به این مسئله نباشند.

وی با اشاره به فعالیت‌های امپراتوری‌های تبلیغاتی غرب علیه انقلاب اسلامی افزود: بیش از ۱۷۰ شبکه فارسی زبان و دستگاه تبلیغاتی برای از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه ملت ایران با حداقل امکانات در دوران دفاع مقدس با امکانات کم در برابر دشمن و تمام غرب ایستادگی کرد، گفت: باید ایثار، مقاومت و ایستادگی رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن را نسل به نسل به مردم به‌ویژه نسل جوان منتقل کرد تا این فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه زنده بماند.

پارسا با اشاره به قدرت رسانه‌ای نظام جمهوری اسلامی در برابر تبلیغات منفی دشمن بیان کرد: همه خبرنگاران باید با اتحاد و انسجام یده واحده شده و در جبهه واحد رسانه‌ای برای دفاع از نظام مقدس ایران اسلامی در برابر دشمنان داخلی و خارجی نقش‌آفرینی و توطئه‌هایشان را خنثی کنند‌.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه استان گیلان با دارا بودن ۴۰۰ رسانه مکتوب، خبرگزاری و سایت یکی از قطب‌های رسانه‌ای کشور است، افزود: گیلان جزو پنج استان کشور در حوزه فعالیت‌های رسانه‌ای و خبری است باید بتوان از این ظرفیت بزرگ با تولید محتوا و مطالبه گری، مشکلات جامعه را حل کرد.

وی با اشاره به نفوذ و تأثیرگذاری بسیج رسانه در اعتلای نظام بیان کرد: رسانه‌ها و فضاهای مجازی به‌عنوان زبان گویای مردم می‌توانند با دردسرسازی چالش‌ها و مشکلات جامعه برای حل آن‌ها به‌ویژه در مناطق محروم کمک کنند.

پارسا از مشاوره حقوقی رایگان برای خبرنگاران خبر داد و گفت: ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به خبرنگاران اهدا می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13124

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: