فرهنگیان بصیرت انتخاباتی را در جامعه فراهم کنند

باز باران خبر/ فتح اللهی با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای توطیه های دشمن‌ را نقش بر آب می کند، گفت: فرهنگیان افزایش آگاهی و بصیرت انتخاباتی را در جامعه فراهم کنند.

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح اللهی روز سه شنبه ۱۱خرداد در جمع فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه یک رشت با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: انتخابات در سرنوشت هر کشور و منطقه بسیار حائز اهمیت است.

 فرماندار رشت با بیان اینکه انتخاب در تمامی مراحل زندگی همراه بشر است، گفت: در انتخاب همسر، شغل، مسکن و دیگر انتخاب های زندگی با توجه به معیار ها و گزینه مناسب مهم است.

فتح اللهی اذعان کرد: انتخاب رئیس جمهور، نیز نیازمند توجه به معیارهای مناسب و تاثیر گذار در جامعه است.‌

وی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای را فراهم کنید، ادامه داد: انتخابات در کشور ما از اهمیت فوق العاده ای برخورد دار است، در این راستا ایده، حضور و مشارکت گسترده مردم پای صندوق های رای و همچنین چه کسی را انتخاب می کنیم نیز مهم و حائز اهمیت است.

وی پیامد انتخابات در دنیا را مهم دانست و ادامه داد: در این موقعیت شعارها و گفتارهای که قابلیت اجرایی ندارد با تفکر هوشیارانه شناسایی و در انتخاب اصلح بدان توجه شود.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه هر انتخابی اثراتش به خود جامعه بر خواهد گشت، افزود: حضور گسترده مردم پای صندوق های رای توطئه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کند.

وی به برگزاری نخستین انتخابات انقلاب اشاره و ادامه داد: در آن روزها که شرایط مطلوبی در کشور حاکم نبود با دستور معمار کبیر انقلاب انتخابات برگزار و دولت وقت با حضور مردم انتخاب شد.

فتح اللهی به نقش ارزنده فرهنگیان در جامعه پرداخت و تصریح کرد: معلمین و فرهنگیان در توسعه کشور موثر و مورد اعتماد جامعه بوده و با کلام و هدایت شان این قشر توانمند می توانند در انتخاب اصلح موثر باشند.

فرماندار رشت افزود: نارضایتی و مشکلات در جامعه وجود دارد اما نباید این دغدغه ها مانع از حضور حداکثری شود‌.

وی تصریح کرد: در این شرایط همه ما در جامعه به نوعی مسئول هستیم و بایستی با اتحاد و همدلی زمینه مشارکت حداکثری را فراهم کنیم.

فتح اللهی با تاکید بر اینکه حتی کرونا هم نخواهد توانست مانع برگزاری انتخابات شود، گفت: انتخابات آبرو نظام و انقلاب است، بنابراین با همکاری و همدلی بایستی این انتخابات باشکوه تر از دیگر انتخابات برگزار شود.

 نماینده عالی دولت در مرکز گیلان اظهار داشت: انتخابات شهر رشت برای اولین بار به صورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شد.وی اذعان کرد: در شهرستان رشت بیش از ۱۲ هزار نفر از عوامل برگزاری انتخابات هستند.

فتح اللهی به واکسیناسیون فعالین شعبه ها انتخابات اشاره و خاطر نشان کرد: تا حد امکان افرادی که در ستاد انتخابات فعال هستند در صورت تامین واکسن،  واکسینه می شوند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=20060

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: