فرمانداران رشت و تالش به عنوان روسای برتر انجمن های کتابخانه های عمومی گیلان تقدیر شدند

باز باران خبر/ با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان از فرمانداران رشت و تالش به عنوان روسای برتر انجمن های کتابخانه های عمومی گیلان تجلیل شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با چهارمین روز از هفته کتاب و گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و با حضور محمود قاسم نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان؛ پریسا کرمی، مکدیرکل کتابخانه های عمومی استان و در مراسمی از علی فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت و محمد حسین شاهکویی فرماندار تالش به عنوان روسای برتر انجمن های کتابخانه های عمومی شهرستان های استان گیلان تقدیر شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در مراسم تقدیر از روسای برتر انجمن های کتابخانه های عمومی گیلان که صبح امروز سه شنبه(۲۷ ابان) و همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت پذیرفت، ضمکن تبریک هفته کتاب، کتابداران را از زحمتکش ترین اقشار جامعه دانست که در مسیر اعتلای فرهنگ مطالعه گام برمی دارند. محمود قاسم نژاد همچنین با تشکر از حمایت های فرمانداران استان در حوزه کمک به ساختار مجموعه کتابخانه ها، برنامه ریزی و کمک به توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی از لزوم تنوع بخشی به برنامه های کتابخانه ها و ایجاد خلاقیت و نوآوری برای ایجاد رغبت در عموم مردم برای حضور در این مکان فرهنگی سخن گفت.
قاسم نژاد در ادامه با قدردانی از فرمانداران رشت و تالش بدلیل توجه بیشتر به موضوع کتاب و کتابخوانی، تشکیل منظم جلسات انجمن کتابخانه های عمومی و پیگیری مستمر مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی را از جمله شاخص های ارزیابی انجمن های برتر کتابخانه های عمومی عنوان و با اهدای لوح تقدیر از ایشان تجلیل کرد.
گفتنی است در این نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و فرمانداران رشت و تالش در سخنانی بر ادامه ایجاد خلاقیت در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تاکید کردند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15900

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: