((فرزاد دلارام)) به عنوان شهردار جدید کلاچای معرفی شد

باز باران خبر/ مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گیلان از اعضای شورای شهر کلاچای خواست در بودجه سال آینده شهرداری آنچه در خور و شأن مردم این شهر بوده بودجه نویسی کرده و مصوب کنند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از دیار میرزا؛ فرزاد دلارام» به عنوان شهردار جدید کلاچای معرفی شد.

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گیلان عصر شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید کلاچای اظهار کرد: دستیابی به توسعه پایدار شهری و تحقق آن مستلزم اقدامات جمعی و گروهی است.

مسعود کاظمی با تأکید بر خودداری از نگاه‌های سیاسی در شهرداری‌ها، گفت: آنچه برای شهردار و مجموعه شهرداری و شورا باید حائز اهمیت باشد اقدامات مؤثر و ماندگار در روند توسعه شهری است.

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گیلان از اعضای شورای شهر کلاچای خواست در بودجه سال آینده شهرداری آنچه در خور و شأن مردم این شهر بوده بودجه نویسی کرده و مصوب کنند.

جلب رضایتمندی شهروندان

مهدی خلقی معاون عمرانی فرمانداری رودسر نیز در این مراسم با تأکید بر ضرورت اهتمام ویزه شهردار جدید کلاچای در جلب رضایتمندی شهروندان، اظهار کرد: انتظار می‌رود با تفکر جدید شاهد روند توسعه همه جانبه شهر کلاچای باشیم.

ضرورت وجود وحدت رویه و پرهیز از اختلاف

شهردار جدید کلاچای هم در این مراسم از حسن اعتماد شورا قدردانی کرد و گفت: مطمئناً این اعتماد انگیزه ام را برای خدمت به مردم دو چندان خواهد کرد.

فرزاد دلارام تصریح کرد: بی تردید با تعامل و وحدت رویه و پرهیز از اختلافات قادر خواهیم بود اقدامات ملموس و ماندگاری برای مردم این شهر انجام دهیم و معتقدم بستر و اراده لازم در این زمینه وجود دارد.

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا شهر کلاچای را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17039

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: