فراخوان سی‌ویکمین جشنواره استانی تئاتر گیلان منتشر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به انتشار فراخوان سی‌ویکمین جشنواره استانی تئاتر گیلان، اظهار کرد: این جشنواره با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی استان و به منظور رشد و توسعه تئاتر با توجه به هویت ایرانی – قومی – منطقه‌ای و جغرافیایی، از نهم تا دوازدهم آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی با اعلام این خبر افزود: جشنواره تئاتر استانی صرفاً مختص آثار نمایشی تولید شده هنرمندان استان است که اجرای عموم آنها حد فاصل زمانی پس از اتمام سی‌امین جشنواره تئاتر گیلان لغایت دهم مهرماه سال جاری تولید شده و اجرای عموم داشته‌اند.

به گفته وی؛ نمایش‌های حاضر در جشنواره نباید توسط همان گروه (کارگردان و یا بازیگران) در بخش‌های رقابتی دیگر جشنواره‌ها اعم از جشنواره‌های استانی، منطقه‌ای، سراسری و بین‌المللی شرکت داشته باشند.

فاضلی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، پانزدهم مهرماه معین شده است، تصریح کرد: هنرمندانی که قصد شرکت در جشنواره را دارند قبل از موعد مقرر، مدارک مورد نیاز را به واحد کارشناسی نمایش اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان تحویل نمایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: زمان اعلام نتایج حضور در جشنواره ٢٢ مهرماه، شروع جشنواره نهم آبان و اختتامیه جشنواره دوازدهم آبان‌ماه ١٣٩٨ خواهد بود.

وی در پایان اضافه کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر، دانلود فراخوان و فرم شرکت در جشنواره می‌توانند به تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به آدرس https://gilan.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2109

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: