فراخوان جلب مشارکت مشترکین پرمصرف بخش خانگی برای احداث سامانه خورشیدی

فراخوان جلب مشارکت مشترکین پرمصرف بخش خانگی برای احداث سامانه خورشیدی

باز باران خبر/ پیرو اطلاعیه صادره از سوی روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل ساتبا و عطف به برنامه ‌ریزی انجام شده توسط وزارت نیرو برای ترغیب مشارکت مشترکین پرمصرف بخش خانگی برای اجرایی نمودن طرح سامانه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در قالب برق امید، برای متقاضیان؛ احداثِ یک سامانه با ظرفیت اسمی حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ وات با حمایت دولت درنظرگرفته شده است.

به گزارش باز باران خبر، مطابق برآوردهای روز بازار، هزینه احداث یک سامانه خورشیدی خانگی کوچک مقیاس با ظرفیت عملی۶۰۰ وات در حدود ۱۵۰ میلیون ریال ارزیابی شده است. در صورت عدم تمایل متقاضی به اجرا با سرمایه شخصی خود، مدل تامین مالی این طرح از طریق اخذ وام از سیستم بانکی (توسط متقاضی) و تقبل سود وام توسط دولت انجام می شود و بدیهی است معرفی ضامن (یا ضامنین وام) و همچنین باز پرداخت اقساط اصل وام باید توسط متقاضی انجام پذیرد.

لازم به توضیح است که بر اساس رویه اجرای طرح، مبلغ وام در اختیار شرکت های اجرا کننده ذیصلاح قرار گرفته و پروژه اجرایی می شود، به عبارت دیگرهیچگونه مبلغی در اختیار متقاضی قرار نمی گیرد.

متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت ساتبا، پنجره برق امید درخواست خود را ثبت نمایند. همچنین لینک ثبت نام متقاضیان این طرح جهت بهره‌برداری در ذیل قرار گرفته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18079

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: