فراخوان ثبت‌نام تسهیلگران در کارگاه‌های آموزشی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی

ثبت‌نام از تسهیلگران متقاضی تشکیل باشگاه پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان آغاز شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقل از شبکه ترویج کتاب خوانی ایران، علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به سایت شبکه ترویج کتاب‌خوانی ایران wwww.bookpromotion.ir مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل فرم و بارگذاری اطلاعات اقدام کنند.

دوره جدید کارگاه‌های آموزشی برای تسهیلگران مطابق  شیوه‌نامه این دوره، در فضاهای مجازی برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این کارگاه‌ها از طریق وب‌سایت bookpromotion.ir منتشر خواهد شد و به متقاضیان شرکت در این کارگاه‌ها نیز از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تسهیلگران، داوطلبان شرکت‌کننده در کارگاه‌های آموزشی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان هستند که باشگاه کتاب‌خوانی را در شهرها  و  روستاها  تشکیل می‌دهند  و  شامل مروجان کتاب‌خوانی، کتابداران،  مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،  معلمان،  مربیان مهدکودک‌ها،  مربیان کانون‌های  فرهنگی و هنری  مساجد، سازمان‌های  غیردولتی  و  مؤسسات  آموزش عالی هستند.

گفتنی است علاقه‌مندان  به تشکیل  باشگاه‌ها  باید  برای شرکت  در کارگاه‌های  آموزشی، فرم  موجود  در این سایت را  تکمیل کنند. دبیرخانۀ  ستاد  برگزاری جام،   مطابق  اطلاعات  موجود  در  فرم  تکمیل ‌شده  توسط  داوطلبان، کارگاه‌ها  را  طراحی، تقسیم‌بندی  و  اطلاع‌رسانی  می‌کند. تسهیلگران پس از گذراندن کارگاه  آموزشی می‌توانند  طبق شیوه‌نامه باشگاه  کتاب‌خوانی ثبت کنند.

تسهیل گرانی می‌توانند باشگاه تشکیل دهند که  در کارگاه‌های  آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال‌های گذشته دوره‌های آموزشی را  گذرانده  باشند، علاوه برمدیریت  باشگاه‌های گذشته، می‌توانند باشگاه جدیدی تشکیل  بدهند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14874

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: