فاصله گذاری در حمل و نقل عمومی با جدیت رعایت شود

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی در حمل و نقل عمومی مورد تاکید است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، دکتر محمدرضا نقی پور افزود: فاصله گذاری و مراقبت فردی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در حمل و نقل عمومی شامل تاکسی، اتوبوس و مینی بوس ضروری است.

وی اظهار داشت: زمانی که از حمل و نقل عمومی استفاده می شود علاوه بر رعایت فاصله گذاری، باید پنجره های وسیله نقلیه عمومی را پایین نگه داریم تا هوا تهویه شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان توجه به توصیه ها برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا را مهم دانست و خاطر نشان کرد: رفتارهای مردم و حفاظت فردی در این باره تعیین کننده است.

وی بیان داشت: هر چه بیشتر مراقبت شود، می توان از انتشار ویروس کرونا جلوگیری کرد اما عدم توجه به توصیه ها هشدار دهنده است.

وی با بیان اینکه تنها ابزار مفید ما برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، همکاری مردم است، اضافه کرد: مردم باید به تمام توصیه ها توجه داشته، فاصله گذاری فیزیکی را مورد توجه قرار دهند و اگر کار ضروری ندارند از منزل خارج نشوند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8943

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: