عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد با مداخله افراد غیر متخصص در امر پزشکی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با یادآوری عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد با افرادی که امر پزشکی مداخله غیر قانونی دارند تاکید کرد: با کسانی که با جان مردم بازی می کنند در چارچوب موازین قانونی به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا، جان احمد آقایی در خصوص اقدام فرد متخلف مدعی طب اسلامی در یکی از بیمارستان های استان گیلان، اظهار کرد: مداخله غیرقانونی در امر پزشکی جرم است.

وی با بیان اینکه قانونگذار چنین اقدامی را جرم دانسته است گفت: این فرد چون روحانی است توسط دادسرای ویژه روحانیت احضار و مورد محاکمه قرار خواهد گرفت.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان ادامه داد: با فرد یا افرادی که با این فرد متخلف همکاری داشتند نیز به عنوان مباشر در ارتکاب این عمل غیرقانونی برخورد خواهد شد.

آقایی با یادآوری عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد با افرادی که امر پزشکی مداخله غیر قانونی دارند تاکید کرد: با کسانی که با جان مردم بازی می کنند در چارچوب موازین قانونی به شدت برخورد خواهد شد.

گفتنی است اخیرا یک فرد مدعی طب اسلامی در اقدامی عجیب با ورود به بخش‌های مختلف یکی از بیمارستان های کرونایی در گیلان از خود فیلم‌هایی ضبط و منتشر کرده تا پروتکل‌های بهداشتی و درمانی برای مواجهه با بیماران کرونایی را بی اساس جلوه دهد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8500

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: