عدم همکاری دستگاه‌ها با نیروی انتظامی قابل‌پذیرش نیست

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم همکاری عموم دستگاه‌ها و نهادها با نیروی انتظامی در راستای اجرای قوانین در جامعه گفت: کم‌کاری و عدم همکاری با نیروی انتظامی از سوی هر دستگاه یا نهادی باشد قابل‌پذیرش نیست.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از فارس؛ سردار محمد عبدالله‌پور در جمع خبرنگاران با تأکید بر لزوم تلاش تمام دستگاه‌ها و نهادها در راستای اجرای قوانین در کشور اظهار کرد: رعایت قوانین سبب ارتقای امنیت جامعه و مردم می‌شود.

وی با تقدیر از مواضع سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در راستای تأکید بر لزوم اجرایی قوانین در جامعه گفت: اقدامات نیروی انتظامی سبب می‌شود تا قوانین به قوت بیشتری در جامعه اجرا شود‌.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه عموم اقشار جامعه موظف به رعایت قانون هستند، افزود: قوانین حجاب و عفاف از جمله قوانینی است که رعایت آن در جامعه الزامی است و هیچ فردی نمی‌تواند آن را نقض کند.

وی با اشاره به عملیات روانی رسانه‌های معاند علیه نیروی انتظامی بیان کرد: نیروی انتظامی همواره تلاش کرده است تا بهره‌گیری از شیوه‌های تعاملی از بروز هرگونه تنش در جامعه جلوگیری کند‌.

عبدالله‌پور با بیان اینکه تمام دستگاه‌ها و نهادها موظف هستند تا در راستای اجرای قانون عفاف و حجاب با نیروی انتظامی همکاری کنند، افزود: حمایت از اقتدار نیروی انتظامی و مأموران پلیس سبب می‌شود تا امنیت و آرامش بیشتری در جامعه ایجاد شود‌.

وی با انتقاد از عدم همکاری برخی دستگا‌ه‌ها با نیروی انتظامی گفت: این کم‌کاری و عدم همکاری از سوی هر دستگاه یا نهادی باشد قابل‌پذیرش نیست.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2791

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: