طی حکمی محمد اسدی به عنوان رئیس ستاد رویش دکتر محمد باقر قالیباف منصوب شد 

باز باران خبر/ متن حکم محمد اسدی به عنوان رئیس ستاد رویش دکتر محمد باقر قالیباف :

 

برادر گرامی جناب آقای محمد اسدی

 

سلام علیکم

با عنایت به دانش تجربیات ارزنده دقت و تعامل خوب حضرتعالی به موجب این حکم شما را به عنوان رئیس ستاد رویش، در استان گیلان منصوب می نماییم.

امیدوارم با ایجاد فضای صمیمی در کمیته مذکور و نیز با به میدان آوردن تمامی ظرفیتها در مسیر تعالی با اتخاذ رویکردهای سیاستی ذیل نمونه ای از فعالیت انتخاباتی علمی مردمی و سالم و سرآمد را برنامه ریزی و اجرا نمایید.

 

پایبندی به موازین شرعی و قانون اساسی با رعایت اخلاق اسلامی در تمامی مراحل انتخابات هماهنگی حداکثری با ستادهای انتخاباتی و مردمی سراسر کشورتبیین و بسط گفتمان خدمت و پیشرفت در فضای جامعه و انتخابات استفاده فراگیر از همه ظرفیتهای نیروهای مومن با نشاط توانمند جوان و خوشنام حفظ آرامش و پرهیز از تنش و هر گونه سیاه نمایی و تخریب دیگر نامزدهای رقیب رعایت احترام و بسط فرهنگ خدمتگذاری عمومی به جامعه در تمامی اقدامات و برنامه های انتخاباتی

 

بهره گیری از تمامی ظرفیتهای اجتماعی به ویژه فرهیختگان و نخبگان ملی و محلی برای جلب مشارکت آحاد مردم مراقبت از سوء استفاده های احتمالی و هر گونه موضوعی که دارای شانبه مخصوصا در زمینه مالی می باشد.

امیدوارم در سایه توجهات الهی و در سایه امام عصر (عجل الله تعالى فرجه الشریف) و با تمسک به سیره امامین انقلاب موفق و موید باشید.

 

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35928

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: